Timmy Nezdárek: Chybička se vloudí ekniha

Hlavním hrdinou knihy je Timmy Nezdárek – zakladatel, prezident a generální ředitel nejlepší detektivní agentury ve městě, nejspíš v celém státě a možná i na světě. Určitě to nepotrvá dlouho a promění svoji firmu v celosvětové impérium, díky němuž zbohatne natolik, že už si máma nikdy nebude muset dělat starosti s placením účtů. Zatím brázdí na svém Nezdárkoletu – mámině elektrické dvoukolce – ulice města a řeší ty nejzapeklitější zločiny a záhady. Při tom mu (nepříliš zdatně) pomáhá jeho obchodní partner, obrovitý, ovšem taky neuvěřitelně líný lední medvěd jménem Kapitán, a také kamarád Koblížek, který je ovšem natolik posedlý studiem, že občas nezvládá úplně jednoduché špionážní úkoly. Jediným trnem v oku je Timmymu jistá metr dvacet vysoká osoba ženského pohlaví, jejíž jméno nesmí být vysloveno, majitelka konkurenční detektivní agentury. A taky spolužačka Molly Moskinsová, která je věčně cítit po mandarinkách a která je do Timmyho tak poblázněná, že to z ní dělá jasného (a jediného) hlavního podezřelého....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/211186/timmy-nezdarek-chybicka-se-vloudi-211186.jpg 3.415

Timmy Nezdárek (1.)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), Jota

Mistakes were made

Kniha Timmy Nezdárek: Chybička se vloudí

Anetka24
04.06.2018

super kniha , ale souhlasím s Verča16 druhý díl je lepší!!!

Verča16
24.05.2018

Četla jsem oba dílly a ten druhý je lepší, tenhle díl byl takový nezáživný ale chvilkama dobrý. Proto dávám 1 hvězdičku

Risris
12.11.2017

Parádní kniha, doporučuji.

Jusťa
27.02.2015

Hezká knížka.

Boboking
16.01.2014

Další skvělá kniha pro děti (nejen věkem) ve stylu Deníku malého poseroutky či Rošťák Bertík atd. Malý trochu trhlý kluk, který se považuje za nej detektiva na světě. Má agenturu s ledním medvědem, a vyždy vyřeší ... prd. Mnoho skvělých hlášek, parádní naivní ktresby, doporučuji. Je do toho trochu přimíchán i jistý sociální podtext, svobodná matka, strašné finanční problémy, okrajově, ale přesto to není na škodu.

Dva divoši
Dva divoši