Time management - Jak hospodařit s časem

Time management - Jak hospodařit s časem https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82430/bmid_time-management-jak-hospodarit-s-ca-RSO-82430.jpg 4 6 2

Tato kniha Vám nejen že spolehlivě poradí, jak si stanovit cíle, určit priority a jak hospodařit s časem, pomůže vám ale také:zaměřit se na vše potřebné k dosažení výsledků, najít optimální způsob řešení komplexních problémů, vytvořit si pozitivní pracovní návyky, zamezit přetížení informacemi, poradit si s rozptylováním a vyrušováním, uspořádat si svůj pracovní prostor a práci s informacemi, zefektivnit využití technologií, zvládnout specifika práce z domova, nabýt opět vlády nad svým životem. Využití podnětných rad v publikaci Time Management vám přinese méně stresu a vyčerpání a více času na rodinu, přátele a koníčky.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Organise yourself , 2000

Weweuka
08.05.2014 4 z 5

Postupovala jsem co kapitola, to týden na realizaci. Osvojila jsem si nové návyky v pracovním procesu, u jiných se utvrdila v tom, že je dělám správně.Doporučuji všem, kteří nechtějí, aby jim práce přerostla přes hlavu.

babyboar
25.11.2013 3 z 5

Knížka samozřejmě nevykoná zázraky za čtenáře a pokud se sami nad sebou nezamyslíme, těžko změníme své nevhodné návyky. Obsahuje určitě několik užitečných rad, ovšem v oblasti technických tipů začíná 2. vydání poněkud zastarávat.

příručky rozvoj osobnosti, osobní rozvoj organizace času organizace práce

John Caunt
britská