Tík a Žík, hají kamarádi

Tík a Žík, hají kamarádi https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432033/bmid_tik-a-zik-haji-kamaradi-XFY-432033.png 5 3 4

Tík a Žík jsou hají kamarádi. Co to znamená? Jsou to speciální plyšáci, kteří dětem pomáhají ohlídat klidný spánek. Žík je přitom sám bojísek, ale díky Tíkovi vždycky všechno zvládne a sám se naučí spoustu věcí. Jaké? Třeba bojovat se strachem, nedávat na první dojem, nepoddávat se snění, nebo dokonce proč je dobré mít ve skříni poníka i s pastvinou.... celý text

9319
28.10.2020

Výborně se čte, pozornost udrží i tříleté dítě :-)

svarnyp
06.07.2020 5 z 5

Ach ta vytecna hravost a prijemna originalita Haji kamaradu me dostala. Mohu jedine doporucit tyto kratke pohadky s poucenim si precist, i kdyz jste dospeli.

Tuček348
18.06.2020 5 z 5

Za mě moc příjemná knížka. Děti mluvili "na Tíka" ještě dlouho po přečtení, takže se zjevně chytla :-)

Eliska580
10.06.2020 4 z 5

Kniha popisuje s humorným nadhledem malé i velké příběhy dvou sourozenců a jejich plyšových kamarádů, kteří v noci ožívají, aby ochránili "své" děti. Ne vždy se jim to povede tím nejjednodušším způsobem. V knize najdou jistě své pasáže i dospělí čtenáři, občas narazíte na dobře skrytou alegorii nebo náznak černého humoru, které ale dětské ouško vnímá jako přirozenou součást příběhu. Příjemné zpestření v záplavě dětských knih, přečetli jsme za pár večerů :)

Autorovy knížky

2020  93%Tík a Žík, hají kamarádi