Tichý pláč

Tichý pláč https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48859/mid_tichy-plac-dHF-48859.jpg 5 217 71

Pan Peters si sice vzal Lesley za ženu poté, co ji přivedl do jiného stavu, jeho srdce však patřilo jiné. Lesley na sokyni ukrutně žárlila a zlost si vybíjela na malém synkovi. Tatínkova tragická smrt Joeův život doslova zpečetila. Sadistická matka alkoholička chlapce vězní ve sklepení, její nový přítel vnese do týrání další prvky: znásilňování a dětskou pornografii.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Cry Silent Tears , 2008

Morrighan
29.10.2015 5 z 5

Ano, tohle jsem potřebovala! Navíc výpověď muže, to je opravdu výjimka v této tématice. Joe je velký bojovník a věřím, že bude jeho život o to kvalitnější, oč horší byl ve svých počátcích. Skvělá kniha.

alnahu
20.08.2015 5 z 5

Velmi silný příběh, autor nám v něm ukzazuje ,co vše je možné i když je to pro nás nepředstavitené.Jsem ráda, že si nakonec Joe ,byl schopen najít po tom všem partnerku a založit si rodinu.Velmi emoční čtení.

Argony
19.08.2015

Hrůza. Nepředstavitelné.

Zdery
14.08.2015 5 z 5

Hrůza, co někdy rodiče dokážou udělat vlastním dětem! Děsivá kniha, ale napsaná opravdu čtivě.

terka9527
14.08.2015

Naprosto šokovaná a pohlcená čtení téhle knihy jsem až do poslední stránky čekala na to jakým způsobem bude Joeova matka potrestána za hrůzné činy,které mu prováděla.Bohužel jsem se nedočkala,což mi je docela líto.Naprostá bezohlednost pověřeních osob kteří by měli chránit a pomáhat je zdrcující.

Urbana
11.08.2015 5 z 5

Kniha krásně napsaná, čte se jedním dechem, ale obsah Vás nenechá klidnou, něco hrůzostrašného, nepochopitelného až si říkáte nemožného, je mně líto a děsí mně, že taková je skutečnost.

andream
03.07.2015 4 z 5

Je to šílené, že se tohle může dít, opravdu děsné. Jinak se to čte "dobře" , ale klidný spánek po tom mít nebudete.

Nikuskaaa
26.06.2015 5 z 5

Perfektně napsaná knížka!

livana
12.06.2015 5 z 5

Tak tomu nemůžu ani uvěřit, že se něco takového mohlo stát. . Přečteno jedním dechem.

pamik111
12.05.2015 5 z 5

Velmi smutný příběh chlapce, který musel prožívat neskutečné fyzické i psychické týrání, byl ponižován a přesto dokázal najít sílu, vzepřít se osudu a začlenit se do společnosti. Smekám. Bylo to náročné čtení, co se psychiky týče a po pravdě nechápu, jak je tohle všechno možné. Naprostá nedůslednost všech institucí a policie. Knihu doporučuji!

Ivabel
02.04.2015 4 z 5

Literárně asi nic moc, ale silný příběh. Velmi čtivé. Za 4 hodiny přečtené. Pro silné povahy...

ramona78
14.10.2014

Knihu jsem přečetla za dva dny a je neuvěřitelné že žijí takové bestie a říkáji si máma.A lhostejnost ostatních je hrůza měl by si to přečíst každý.

Askarinka
13.10.2014 5 z 5

Silná kniha a ještě silnější příběh... Zajímalo by mě, jestli to co se dělo po vydání této knihy někdo řešil... Doufám, že ano, protože to je největší hnus! Nechápu, kde se v lidech bere taková zloba a nenávist, že musí ubližovat malým nevinným dětem...

Janoska
19.07.2014 5 z 5

Přečteno za 2 dny, mám chuť všechny ty lidi najít a ublížit jim stejně, jako bylo ublíženo Joeovi. Je to hrozné a nepochopitelné, je strašné si uvědomit kolik dětí takhle trpí!!!

Leskodka
28.05.2014 5 z 5

Jedna z nejhrůznějších knih, kterou jsem kdy četla. Během čtení jsem prožívala utrpení a bezmoc s Joem, ikdyž vím, že skutečně něco takového prožít je strašné. Kdo má silný žaludek na čtení takovýchto utrpení, knihu doporučuji.

terezaeaby
27.05.2014

Mám jenom jedno slovo k těm kteří ubližují dětem HAJZLOVÉ

Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Úspěšně dočteno. Emoce a vzpomínky se ve mně vaří. Joe popsal své zneužívání velmi dobře, to není správně řečeno... tak jak to bývá. Každý z nás se s podobným zážitkem vyrovnává po svém. Někdo napíše knihu, jiný se svěří přátelům. Musím se přiznat, při některých pasážích jsem si prožil to co sem prožil. Objevila se panika a jim podobné „záchvaty“, dal jsem se do pořádku a pokračoval ve čtení, i když nebylo jednoduché udržet emoce na uzdě. Občas slyším když se o tom lidé baví. Je to přece dlouhá doba. To musí odeznít a žít normálním životem. Bohužel jsou to hloupé předsudky. Podvědomí je strašná svi...ně a dokáže dát o sobě vědět. V dětském domově kde sem našel svoji náhradní rodinu, stále se scházíme. Jsme rodina. Pokud si s Vámi „pohrává“ sadistický pedofil zanechá to na Vás následky. Bohužel soudruh vychovatel byl ve straně, tudíž by nebyl ničeho takového schopen. Joe mě dal svým příběhem strašně moc energie a sílu vše si prožít a svým způsobem zmírnit. Děkuji Ti moc za předání kousku Tvé síly žít dál normálním slušným životem.

zpevSusannah
31.01.2014 4 z 5

Je to už nějaká doba, jsem tuto knížku četla.. Ještě teď, když si na ni vzpomenu, mi přeběhne mráz po zádech, brrrrr. Nedokážu uvěřit tomu, že se někteří dokážou takto chovat :-(

Lychorinda
01.01.2014 5 z 5

Knížka se mi četla už od začátku dobře... Husí kůže nabíhala co chvíly.. Nemůžu uvěřit jak tohle někdo může svému dítěti udělat... Knihu doporučuji.. Nemám co dodat!.

Martin993
02.12.2013 5 z 5

Knihu jsem přečetl ani né za 2 hodinky a pěkně mě běhal mráz po zádech... Myslím si, že autor si zaslouží obdiv, že to dokázal napsat....

zneužívání osudy lidí domácí násilí podle skutečných událostí

Autorovy knížky

Joe Peters