Tichá podnájomníčka

Tichá podnájomníčka https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517634/bmid_ticha-podnajomnicka-Cxz-517634.jpg 4 29 6

Aidan Thomas je tvrdo pracujúci, rodinne založený muž, všeobecne obľúbený v malom meste v štáte New York. Pred svetom však skrýva temné tajomstvo. Je únosca a sériový vrah. Zavraždil už osem žien a deviatu, Rachel, väzní v chatrči na dvore. Po smrti manželky je nútený presťahovať sa spolu s dcérou z domu. Nemá na výber a musí so sebou vziať aj Rachel. Aidan verí, že Rachel má po piatich rokoch väznenia vymytý mozog a bojí sa čo len pokúsiť utiecť. Ona to však nevzdáva…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Quiet Tenant , 2023

Januli
29.03.2024 3 z 5

Maras no. I když asi moc nechápu... Úplně mi nevyhovoval styl psaní. Některé odstavce jsem přeskakovala. Byla jsem ale zvědavá, jak kniha dopadne. Možná mi i chyběla třeba jedna dvě kapitoly psané Aidnem, třeba jejho pohled, jeho vysvětlení...

ArwenAragorn
10.02.2024 3 z 5

60%

Podle anotace jsem se těšila na napínavý psychologický thriller, ale obsah mě nezaujal, vadil mně způsob, kterým byl thriller psán, celý příběh byl dost naivní, protivně se táhl a postavy nebyly dostatečně propracované. Je to takový průměr.

anája
22.01.2024 5 z 5

Napínavé čtení, doporučuji.

janca1705
08.01.2024 5 z 5

Nešlo přestat číst, hodně povedená kniha.

Pavlína2019
04.01.2024 2 z 5

Bohužel, musím poněkud snížit dobré hodnocení knihy.
Je rozhodně psaná moderně, střídají se vypravěči, což mám ráda.
Ale zápletka je dost běžná, četla jsem pár knih na toto téma a jednání hrdinky poněkud dost nepochopitelné.
Co mi ale opravdu nevyhovuje, je styl psaní z pohledu “vyjdeš před dům a dáš se do běhu, pro příklad - nevím, jak se tento styl nazývá.
Což je ovšem jen můj názor.

Pípasek
26.12.2023 5 z 5

Všichni ho měli rádi, jeho zrůdnost zůstala před všemi skryta. Jak se žije se sériovým vrahem ? Pět let ze kterých se přeživší oběť nikdy nevzpamatuje. Napínavé drsné čtení