Tichá noc, krvavá noc: Adventný kalendár s únikovou hrou

Tichá noc, krvavá noc: Adventný kalendár s únikovou hrou https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505132/bmid_ticha-noc-krvava-noc-adventny-kalen-o2b-505132.jpg 4 3 1

Utečte Vianočnému vrahovi! Nový adventný kalendár s únikovou hrou – ponorte sa doň, lúštite hádanky a zapoťte sa spolu s našimi hrdinami! Vianočný vrah znovu udrel a vrchná inšpektorka Rebeka Rudolphsová musí riskovať a vydať sa do rúk zákerného vraha, aby zabránila ďalšej vražde. Lenže vrahova hra je smrtonosná a Rebeka môže zachrániť rukojemníka a zastaviť nebezpečného zločinca, len ak vyrieši všetky hlavolamy... Podarí sa jej prejsť všetkými úlohami a úrovňami? Napínavý triler a 24 zložitých hádaniek. Zistite, kadiaľ vedie správna cesta, a vyriešte každú úlohu, kým nadíde Štedrý večer. Kniha obsahuje nápovedy a stránky s riešeniami!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Gamebooky
Vydáno: , Zelený Kocúr

Rot rieselt der Schnee

Cryssial
26.12.2022 3 z 5

Líbil se mi koncept únikové hry jako kalendáře, tak jsem se to rozhodla zkusit, i přesto, že kniha vyšla pouze ve slovenštině. Co mi ale dělalo problém nebyla paradoxně slovenština, ale němčina, protože kniha je z ní přeložena, a tak řešení pár hádanek vyjdou v němčině, což je trochu matoucí. Příběh byl průměrný, ale na únikovou hru nejspíš dostačující. Líbil se mi systém zapečetěných stran. Na každý den je vždy jedna hádanka a u správné odpovědi je vždy symbol, který odpovídá straně s následujícím dnem, kterou musíte najít. (Nedá se zde ale prohrát, protože symboly u špatných odpovědí se v knize buď nenachází nebo byly použity dříve.) Některé hádanky byly poměrně jednoduché, nad jinými jsme zas přemýšleli celkem dlouho, protože řešení působilo poněkud náhodně. Vždy je zde ale možnost využít nápovědu, případně si nechat prozradit samotné řešení. Pěkné grafické provedení.
70%

vraždy rébusy hádanky advent kalendáře gamebooky kriminální thrillery únikové hry, únikovky logické hádanky

Autorovy knížky

2022  73%Tichá noc, krvavá noc: Adventný kalendár s únikovou hrou

Kniha Tichá noc, krvavá noc: Adventný kalendár s únikovou hrou je v