Bezhlavě

Bezhlavě https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192933/bmid_bezhlave-Bpy-192933.jpg 4 291 76

Thoughtless série

Vzrušující erotický příběh, na němž se stanete závislí. Téměř dva roky představoval Denny všechno, co kdy Kiera chtěla: Byl to oddaný milující přítel a každá žena jí ho záviděla. Když se přestěhovali do nového města, kde chtěli vybudovat společný život, vypadalo všechno dokonale. Denny šel za svým snem, Kiera měla nastoupit na prestižní univerzitu... Pak ale Denny musel odcestovat a mladý pár se rozdělil. Osamělá a smutná Kiera potřebovala utišit žal a zdrojem útěchy se jí stal místní rockový král Kellan. Nejprve byli jen kamarádi, ale jak se její samota prohlubovala, měli k sobě stale blíž. Jednoho večera se všechno zlomilo a ani jeden z nich už nebyl jako dřív.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Thoughtless , 2009

happy19
11.10.2018 5 z 5

Pecka!Kiera joo,neví kudy kam..ale kdo by se v tom nemotal..;-)To je život vážení!;-)

mazlak
06.09.2018 3 z 5

Tato kniha mne dost zklamala. Spousta pasáží v knize byla zdlouhavě protahována a tak celý děj neměl spád. Jen s velkými obtížemi jsem tuto knihu dočítal. Což mne přivedlo k zamyšlení, zda se pustit do dalšího pokračování, kerým to však (dle recenzí) zdaleko nekončí.

soltera
17.08.2018 3 z 5

Hlúpa bezcharakterna hlavna hrdinka a miluju ju dvaja úžasní chalani. Mne sa kniha čítala hrozne lebo ma tá baba príšerne iritovala svojou hlúposťou necitlivostou a hlavne svojou nekonečnou sebeckostou. Nebola som schopná uverit ani to že je hanbliva a placha. Bola dobra jedine v tom ako dokazala ubližovat každému. Ďalší diel budem čítať len preto lebo ma presviedčajú ze táto baba sa zmeni a obľúbim si ju. Neviem si to predstavit. To by museli zaradit knihu do utópie.

Tanya007
12.08.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, vtáhla do děje.

Ewik
01.06.2018 1 z 5

Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem četla něco tak hrozného. Jedna velká slátanina od začátku až do konce, kde mě vytáčelo snad úplně všechno. Napsat knihu o bezmála 550 stránkách chce odvahu, ale napsat takhle tlustou knihu o NIČEM, chce nervy.
Příběh se nikam neposouvá, dokola se opakují tytéž fráze a prázdné popisy a celé je to zaseklé v bodě, kdy musíme poslouchat hloupou, ufňukanou a neskutečně sebestřednou nánu, která jen koktá, nic rozumného z ní nevypadne, bulí od rána do večera a NEUSTÁLE vzdychá nad krásou a dokonalostí dvou kluků, které by si moc ráda nechala nejlépe oba. Jako vážně?!
Kniha je stejně jednoduchá a prázdná jako její "hrdinka". Od stylu až po obsah. Vážně, takhle odporná mi zatím žádná románová postava nebyla. Bezcharakterní, prolhaná, zbabělá a ještě k tomu nevěrná oportunistka, která si zasloužila naprosto všechno, co ji potkalo.
Jediné pozitivum pro mě představoval Kellan a pár dalších, kteří na mě působili alespoň trošku lidsky. Škoda, že jim autorka nevěnovala víc prostoru a hlavně péče.
Ne fakt, nad tímto příběhem se nelze zasnít, ani omylem!!

cukrovka
04.05.2018 3 z 5

Zajímavý příběh i postavy, ale přišlo mi to dost zdlouhavé a natahované. Kieru jsem měla chuť trochu proplesknout. Ta její nerozhodnost mi lezla na nervy. Zato Kelland byl super a divím se, že přesto všechno Kieru stále chtěl.

Maruš.D
18.04.2018 4 z 5

Do knihy jsem se zamilovala hned napoprvé, je krásně napsaná, čtivá a místy velmi dramatická. Avšak Kiera byla v rozhodování strašná, měla jsem chuť jí něco říct ( kdyby to ovšem šlo :-D ). Do Kellana jsem se zamilovala a bylo mi ho moc líto, příběh se mi líbil, ale konec bych tolik nezdramatizovala, zbytečné protahování. Avšak i přes to vechno si kniha zaslouží 4* :-)))

warca
11.04.2018 3 z 5

První polovinu knihy jsem hltala naprosto bez dechu. Chytlavý příběh, skvělé postavy i prostředí...
Ale pak přišla druhá část a začalo to být dost jednotvárné a zdlouhavé. Úplně se vytratit čtivý úvod.
Keira mě začala pěkně vytáčet: Chci Kellana, ne chci Dennyho, Kellan je tak nadpozemsky sexy, ale nemůžu opustit svého kluka...
Chovala se jako sobecká mrcha. Ublížila oběma i sobě. Tu "chudinku" jsem nemohla vůbec vystát a už vůbec jsem ji nedokázala litovat.
Závěr mi pak přišel trochu přemrštěný.
Do druhého dílu se pouštět už nebudu. Umím si představit, co nás čeká a vůbec mě to neláká.
3* dávám za skutečně chytlavou první část a za sladkého Kellana :D

1259
10.04.2018 4 z 5

Příběh je hezky napsaný a umí upoutat pozornost. Doufám, že druhý díl mě nezklame.

MarKy95
20.03.2018 4 z 5

Kniha mě hodně překvapila, jen Kieru jsem už nemohla vystát, ... No, rozepsala bych se, ale nechci spoilerovat :)

Roma20
02.03.2018 5 z 5

Kniha mě velmi oslovila a doslova jsem se do ní zamilovala. Děj celého příběhu mi přišel reálný dnešní době a proto jsem si knížku přečetla i po druhé. Určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím.

dominishka
25.02.2018 3 z 5

Knihu vystihuje Kellanův úryvek: "Nahoru, dolů, nahoru dolů. Chceš mě, pak zas jeho. Miluješ mě, miluješ jeho. Chceš mě, nenávidíš mě, toužíš po mně, nechceš mě, miluješ mě...." Tak nějak jsem si připadala u této knihy - nahoru, dolů, nahoru dolů... Opravdu nesnáším knihy, kde se hlavní hrdinka nemůže rozhodnou s kým vlastně chce být a ubližuje tak všem okolo sebe, včetně jí samotné. Zkousla bych to na pár stranách ale tato kniha se točí jen kolem podvádění. V půlce knihy jsem začala vynechávat nezáživné odstavce a nakonec i celé strany. A světe div se?!.... o nic jsem nepřišla. V normálním životě bych Kieru nakopla já sama (ne Denny), aby se probrala. Abych to shrnula, knize dávám 3* za skvělý začátek i konec. No a především za skvělé postavy v knize. Snad jen kvůli Anně, Jenny a Griffinovi si přečtu pokračování...

Evka3814
25.01.2018 4 z 5

Čtivá kniha,no kdo by se do takového rockera nezakoukal že;)

jani.ruzicko
01.12.2017 3 z 5

552 stránek.. proč? Děj má nastavenou přesnou linku, samotná myšlenka není špatná, ale to zpracování není dobré. Stačila by tak polovina z celé knihy a dávalo by to příjemný romantický příběh(erotický, jak je prezentováno, tedy vůbec), protože né všechno bylo špatné . Kiera se furt jen červenala (a to snad v každé větě !!!) případně furt bulela a nejhorší je, že v pasážích, kdy ona byla děsně dojatá, se to mě, jako čtenářky, vůbec nedotklo... takže shrnutí... naprosto zbytečně dlouhé a utahané, námět dobrý, ale hodně zlé podání. Možná, kdyby se toho chopil jiný autor, dopadlo by to lépe =)

mikela
19.11.2017 2 z 5

Myslela jsem, že hlavní hrdinku zabiju. V příběhu dělala jedno špatný rozhodnutí za druhým. Ale i tak se kniha celkem dobře četla.

aloa
11.11.2017 4 z 5

Prosím chtěla bych se zeptat, zda někdo neví jestli je ten příběh skutečný či smyšlený? Děkuji
Jinak mě příběh moc zaujal a chtěla bych vědět jak nakonec dopadl...

ardeas
31.05.2017 2 z 5

Keby som napísala, že nie som sklamaná, klamala by som. Mohla to byť dobrá kniha, ale je tu to veľké ALE o hlavnej hrdinke keby nebola taká naivka a správala sa ako normálna ženská. To tak zabilo celý dej a podanie knihy, až je to poľutovania hodné.
A tiež by nezaškodilo rozmanitejší slovník. Je to veľmi otravné čítať takmer rovnaké vety dookola.
Taktiež dĺžka, cez 500 strán a až tak sa toho veľa neudialo. Váham, či siahnem po pokračovaní, ale to má vyššie hodnotenie, takže asi na to skočím a presvedčím sa sama, či už autorka alebo hlavná postava dospela... k realite...

evelýny
03.04.2017 3 z 5

Příběh mě zaujal - milostný trojúhelník - nevěra - výčitky - strach ze špatného rozhodnutí - to vše zarámováno nezkušeností a naivitou hlavní hrdinky. Ale to zpracování. Neuvěřetelně stále se opakující NESMYSLNÉ detaily mě fakt již ke konci ubíjely. Ještě, že se spisovatelka vyvarovala popisům stupidních erotických scén, protože to bych již nedala. Souhlasím - příběh je spíše romantický než erotický, trochu ,,šmrncnutý" psychologií, ale to tak BEZHLAVĚ, že moje hlava dost často nechápala myšlenkové pochod Kiery - pipiny ne entou - ta mě fakt nehorázně vytáčela :-) Škoda, že tento příběh neuchopil zkušenější spisovatel. I když chápu, že napsat dobrou knihu je opravdu těžké. A špatný překlad tomuto příběhu také nepřidal.
Za ten příběh dávám tři hvězdy. Druhý díl si ze zvědavosti přečtu, ale zázrak nečekám.

lendyyy
06.12.2016 2 z 5

Knížka se mi příliš nelíbila, hlavní hrdinka byla naprosto příšerná, nedokázala jsem se do ní vcítit, chtěla všechno, ale nenabízela nic. Už ze začátku mě otrávilo, jak všechno podrobně popisovala, ale hlavně Denny - ta přehnaná dokonalost atd. V některých částech kniha naprosto nereálná, všichni pořád ubrečený, včetně chlapů atd.. Nevím, není můj šálek kávy, autorka si možná zrovna takhle představuje ideální chlapy, nevím, ale takhle hlavně ten konec.. takhle to v reálu prostě nechodí.

lilieny
17.07.2016 5 z 5

nevím proč, ale kniha mě hodně oslnila... ze začátku jsem Kieru neměla moc ráda, ale musím uznat, že to byla příjemná změna, když hlavní hrdinka dělala chyby jako my všichni ostatní....

nevěra láska USA (Spojené státy americké)

2014  70%Bezhlavě
2014  82%Hravě