The Black Book - Kniha života

[psychologická kvantově-teologická filozofie] Hledáte odpovědi, kdo vlastně jsme a proč jsme na tomto světě? Chtějte poznat tajemství sepsané v The Black Book - Knize života… Zvykli jsme si na to, že o světě tak, jak ho známe, nemusíme přemýšlet. Přijímáme tvrzení, která nám ostatní předkládají, za svá, aniž bychom bádali nad tím, zda tomu tak opravdu je. Díky vědeckým důkazům, teoriím a vysvětlením uvedeným v této knize budete moci pohlédnout na svět ze zcela odlišného hlediska. Pozastavíte se nad tím, zda opravdu platí, že materiální svět existuje sám o sobě a zda hmota tak, jak ji vnímáme, takovou ve skutečnosti je. Po přečtení The Black Book - Knihy života pochopíte, proč je možné utvářet si svůj život podle vlastních představ, proč jsme na tomto světě a jaký je smysl naší existence. Autor vyvrací mnoho paradoxů logického myšlení a pobízí vás vystoupit ze standardního schématu a pohlédnout na věci jinak. Nestandardní je i podoba knihy. Limitovaná edice tištěná bílým písmem na černém papíře by proto neměla chybět žádnému sběrateli. Jedinečnost knihy pozvedá i fakt, že v současné době probíhá jednání o nominaci Knihy života na Nobelovu cenu za literaturu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56557/the-black-book-kniha-zivota-56557.jpg 415

The Black Book: Theory of Cogitality - Book of Life (2008)

Literatura naučná, Filozofie
Vydáno:, Anag

Romanka89

Psychologická kvantově-teologická filosofie - já myslím že na počátku knihy je to řečeno jasně. Na mě osobně místy složité, ale určitě k zamyšlení, všechno souvisí se vším. (A jako bonus krásné černé vydání s bílými písmeny, to musíte mít ve své knihovně!)

Hayk
11.10.2016

Již delší dobu jsem si říkal, jestlipak není možnost spojení vědy a magie, spirituality, hmoty a energie apod. ve smyslu nalezení společného jmenovatele.

Tato kniha zajímavým způsobem nabízí další pohled na Život v tomto Vesmíru.

Našich pět lidských smyslů přivádí světlo, zvuky, teploty, tvrdost materiálů a chuťě k životu. Tedy, lidská bytost je určitým způsobem portálem skrze něj vše ožívá. Podobný koncept již popsal Alan Watts, jehož knihy mají cenu světového dědictví.

tomik27
17.11.2011

Fyzikální část velmi zajímavá, část teologická nee (pro mě). Kvantová teorie je navíc doplněna o pár obrázků a grafů. Celkově příjemné čtení. Ohledně limitované edice - knížka se po prvním přečtení rozlepuje (vadný kus?). To by však případného kupce nemělo odradit od koupě, vzhledem k tomu, že autor tvrdí, že to co nás obklopuje, existule pouze tehdy, když to pozorujeme.