Tesla

Tesla https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455268/bmid_tesla-EmW-455268.jpg 4 14 5

Nikola Tesla patří mezi nejslavnější fyziky všech dob. V knize je shrnut jeho život, ale i ukázky z jeho soukromých deníků a poznámek. Publikace obsahuje fotografie ze soukromého rodinného archivu.

konicekbily
29.04.2022 5 z 5

Biografie na křídovém papíru přehledně ukazuje život celoživotního badatele s minimem informací o něm samotném, ale věnuje se jeho hlavním objevům a činnostem a i jeho konkurentům či spolupracovníkům. Je to malý souhrnný přehled o jeho díle. Pro úvodní informace plně dostačující.

alzbeta2843
19.02.2022 5 z 5

Biografická encyklopédia o živote tohto veľmajstra a vizionára svojej doby. Ja som o tomto veľkánovi nevedela mnoho a preto ma jeho život veľmi bavil. Kniha je písaná veľmi zaujimavou formou. Obsahuje množstvo obrázkov, ukážok a životopisov ostatných ľudí spätých z jeho životom. Pre mňa kniha pôsobila uceleným dojmom a dozvedela som sa veľa nového. Tesla je pre mňa veľkou inšpiráciou.

pikilo
28.07.2021 3 z 5

Kniha popisuje obecně známé informace o Teslovi, které jsou obsažené snad v každé knize o něm. Kniha je krásně graficky zpracovaná. Bohužel obsahuje málo informací a zajímavostí o Nikim.

tygřík2
13.02.2021 4 z 5

Ano, takto se mi to líbí: historie vědy a životy vědců a vynálezců bez otravných vzorečků:-)))
Znovu jsem si uvědomila, jak géniové za svůj dar krutě platí.

jiri77
28.11.2020 5 z 5

Biografie plná ilustrací a fotografií, jednoduše a přehledně popisující život Nikoly Tesly. V knize je i nahlédnuto na Teslovi současníky ,kteří se též hodně zapsali do historie vědy, nebo ovlivnili jeho život ,jako například T. A. Edison ,M. Twain, G.Marconi ,nebo finančník J.P.Morgan a mnoho dalších. Kniha mě velmi bavila a jednoduše mi přiblížila život tohoto velikána moderní elektřiny.