Teror s.r.o.: Kdo vlastně financuje nejstrašlivější "byznis" dnešní doby?

Teror s.r.o.:  Kdo vlastně financuje nejstrašlivější "byznis" dnešní doby? https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165327/bmid_teror-s-r-o-kdo-vlastne-financuje-n-y6b-165327.jpg 5 3 0

V novinách, v televizi, na ulici i v domácnostech, všude se dnes hovoří o terorismu. Málokdo však ví, že k tomuto zlověstnému pojmu nepatří zdaleka jen bombové útoky, o jakých se dozví celý svět, nýbrž složitě propletená síť finančních a politických vztahů, o nichž se naopak nedozví skoro nikdo. A pokud i vás někdy napadlo lidově řečeno „kdo tohle všechno platí“, kniha Loretty Napoleniové nabízí na tuto otázku perfektně zpracované odpovědi. Napoleoniová se ve své převratné práci nezaměřuje na náboženské ani kulturní rozdíly, ale odvážně zkoumá výraznou roli Západu na rozvoji ekonomik ozbrojených skupin a poskytuje nám cenné poznatky o skutečných příčinách, které „Východ“ a „Západ“ rozdělují. Kniha přináší ohromující množství důkazů a poskytuje čtenáři fascinující zprávu o složitých problémech, které jsou skutečným jádrem nejvážnější hrozby, které Západ čelí.... celý text

Literatura naučná Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno: , Metafora

Terror Incorporated , 2005

terorismus finance

Loretta Napoleoni
italská, 1955
2007  100%Teror s.r.o.: Kdo vlastně financuje nejstrašlivější "byznis" dnešní doby?
2017  100%Obchodníci s lidmi: Jak džihádisté a ISIS proměnili únosy a pašování uprchlíků v miliardový byznys
2022  33%Severní Korea a dynastie Kimů: Nepřítel, kterého rádi nenávidíme

Kniha Teror s.r.o.: Kdo vlastně financuje nejstrašlivější "byznis" dnešní doby? je v