Terezina dobrodružství

Terezina dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494335/bmid_terezina-dobrodruzstvi-IDx-494335.jpg 3 10 5

Vtipný cestovní deník nejen pro zaneprázdněné rodiče Známá moderátorka Tereza Tobiášová má děti i hromadu pracovních povinností, ale cestování se kvůli tomu nehodlá vzdát. Máte to podobně? Tak se inspirujte jejím ilustrovaným cestovním deníkem! Je plný zábavných fejetonů, postřehů i tipů pro cestování v rodinném stylu – a hodí se jak na letní dovolenou k moři, tak na zimní lyžovačku do hor. Dobrodružné zážitky totiž čekají i na ty, co pořád nemají čas. Tereza Tobiášová vystudovala Literární Akademii se zaměřením na scénáristickou tvorbu. Její magisterská práce Dudatkové číslo byla vzápětí použita jako předloha pro film v rámci série Soukromé pasti s pozměněným názvem Tři do páru. Scénáristice se pak Tereza věnovala jako člen týmu píšící scénář seriálu Ulice. Jejím hlavním povoláním je dlouhodobě moderování, věnuje se mu naplno už od střední školy. Literární ambice zúročila teď s prvotinou Terezina dobrodružství, která reflektují její zkušenosti s cestováním.... celý text

valda
14.04.2024 2 z 5

Tereza Tobiášová je moderátorkou ve všech možných televizích a teď se rozhodla sepsat knížku příběhů z cest. Tohle je taková jednohubka zábavných historek z Indie, Zanzibaru nebo třeba Chorvatska, kterou si můžete přečíst někde na dovolené na pláži. Čím se odlišuje od ostatních je, že Tereza se nebojí vyrazit do trochu exotičtějších zemí i se svou malou dcerou. A nejzajímavější byla taková celkem temná linka, kde se cestováním prolínají pokusy o záchranu manželství ústící nakonec stejně v rozvod. To jsem u takové knížky nečekal a palec nahoru, že se Tereza nebojí být upřímná.

Sarka1987
21.09.2023 3 z 5

Takový stručný popis kde jsem byla za posledních 5 let - s manželem, sama, s dítětem. Sem tam nějaký tip, ale spíše osobní zážitky a pocity. Četlo se celkem dobře. Ale palec hore, že nepřestala cestovat ani s dětmi :D

BohyněKuchyně
11.04.2023 3 z 5

Knížka mě bavila tak napůl. Některé zážitky byly velice fajn, zajímavé cestování s dětmi, ale celkově mi přišla taková trochu zmatená a bez konceptu. Ale ráda jsem se aspoň na papíře podívala na vzdálená a exotická místa. Přimlouvala bych se za větší a jasnější fotky. Na těch malých toho často není moc vidět :-(

SilvieSisinka
03.02.2023 4 z 5

Známá moderátorka Tereza Tobiášová má děti a hromadu pracovních povinností,ale cestování se kvůli tomu nehodlá vzdát.
Tak se inspirujte jejím cestovním deníkem.Je plný zábavných fejetonů, postřehů i tipů pro cestování v rodinném stylu, které se hodí jak na letní dovolenou k moři,tak na zimní lyzovacku do hor.Dobrodruzne zážitky totiž čekají o na ty,kdo pořád nemají čas.

Janis060
10.08.2022 5 z 5

Zajímavá, vtipná cestovatelská "příručka" s mnohými užitečnými radami. Asi bych nechtěla podstupovat cestování s batoletem, mám to nastaveno jinak, ale každý jsme nějaký a tady je vidět zkušenosti z cest nejen po Evropě, ale hlavně v exotických zemích. Dobře se to četlo :-)

Autorovy knížky

Tereza Tobiášová