Tenká čára života

Tenká čára života https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/4007/bmid_tenka-cara-zivota-OIj-4007.jpg 4 24 6

Jednoho večera přivezou postřeleného Eda Vincenta do prestižní newyorské nemocnice. Zatímco Ed bojuje o život, detektiv Marco se ujme vyšetřování. Hned od počátku tuší, že tento případ bude jiný. O zraněném muži ví jen to, že je bohatý realitní magnát, a tak se Marco chytá každé maličkosti. Jedinou opravdovou stopu předstauje jméno ženy, které Ed ve vzácné chvíli, kdy na okamžik nabyl vědomí, šeptem vysloví: Zelda...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

In a Heartbeat , 2001

Mona7741
29.09.2022 4 z 5

Poprvé jsem četla cca před 20lety a kniha mě velice upoutala. Vrátila jsem se k ní po letech, už ve mně takové nadšení nevzbudila. Ale stejně si myslím, že stojí za přečtení. Osudový příběh, chvílemi mrazí.

Johanka1956
22.01.2022 4 z 5

Román plný něžné lásky s kriminální zápletkou. Tajemná minulost postřeleného milionáře Edwarda Vincenta, neznámá a podezřelá Zelda jsou otazníkem pro vyšetřovatele Marca Cameliu. A postupně se ve velmi poutavém vyprávění rozvíjí mezi Marcem a Zeldou- Melbou silné přátelství, a společně se snaží odhalit Edova "vraha". Trošku jsem chvílema měla pocit , že čtu červenou knihovnu, kterou já nemusím, ale to byly opravdu jen zlomky. Za mne hezké, napínavé a plné lásky.

cukrovka
28.02.2020 4 z 5

Zajímavá a čtivá knížka. Čtivost zvyšují krátké kapitoly a střídání vyprávějících.

Prateri
23.09.2018 4 z 5

Knížka, kterou jsem přibrala v knihovně jen tak trochu navíc. Doma jsem nakoukla, a už neodložila. Četla se mi, jak když kloužu po ledě. Krátké kapitoly, žádné velké přemýšlení, přiměřená porce napětí a síla lásky, která léčí. Skoro bych řekla, že je to oddychovka, která si mě našla sama.
A také jsou tam větičky, které se mi líbily: Když je člověku dvanáct let, nic se nezdá nemožné. Nebo: "Pamatuj, že krásné věci, které se mohou užívat, jsou pak ještě krásnější."

zuzepka
28.02.2015 4 z 5

Příjemná,čtivá oddychovka na dlouhé večery.

Val
24.07.2013 5 z 5

Je to již několikátá kniha od této autorky, která se mi dostala do ruky a musím napsat, že mě žádná z nich nezklamala. Jsou to velmi příjemné oddychovky, které ale mají něco do sebe. Elizabeth Adler umí výborně vykreslit charakter hlavních postav a spoustu z nich si čtenář musí vyloženě zamilovat. Úžasná Melba a sympatický detektiv Marco jsou toho příkladem.

Elizabeth Adler
britská, 1950