Ten den mi patřilo nebe

Ten den mi patřilo nebe

Pokračování úspěšných pamětí amerického pilota.Autor díky své houževnatosti dosáhl svého cíle, stal se stíhacím pilotem a za druhé světové války se vyznamenal ve vzdušných bojích s Japonci. Po válce se stal slavným a obdivovaným hrdinou, podle knihy Bůh je mým druhým pilotem se natáčel v HolIywoodu film a Robert L. Scott byl stále zván na nejrůznější vystoupení a přednášky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26622/ten-den-mi-patrilo-nebe-26622.jpg 4.45

The Day I Owned The Sky (1988)

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Naše vojsko

Allebith
30.06.2013

Najednou jsem se ocitla v nemocnici a když mi přítel přinesl tuto knihu, nevěřila jsem, že bych dokázala přečíst autobiografii... Pak jsem ale po dvou stranách nemohla odvrátit zrak a smála se a "fandila" Bobovi, kroutila nevěřícně hlavou a těšila se z jeho úspěchů.. Jestli můžu o někom prohlásit, že prožil život na milion %, pak Robert L. Scott. A čte se to opravdu báječně..

dangerita
26.12.2011

Po přečtení knihy Bůh je mým druhým pilotem jsem si s chutí přečetla i její volné pokračování. Je to odlehčená verze, která se odehrává více v současnosti. Sledujeme, jak si autor plní další ze svých životních snů, ale i to, jak se vypořádává s nástrahami osudu ve svém osobním životě.

Robert Lee Scott

Robert Lee Scott