Temné metro #1

Temné metro #1 https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7526/temne-metro-7526.jpg 4 113 12

Temné metro série

To, co se nachází pod systémem tokijského metra, je děsivější, než jste si kdy dokázali představit... Hluboko pod Tokiem leží hranice mezi naším světem a zemí mrtvých - po níž vás bude provázet tajemný mladík jménem Seiya. V této sbírce hrůzostrašných povídek sledujte spletité příběhy o smrti a prokletích tohoto strašlivého podsvětí, kde nevinné mládí padá za oběť duchům, číhajícím v podzemí Tokia. Tato kniha je vytištěna ve stylu „manga“, v autentickém japonském formátu zprava doleva. A protože žádná z kreseb nebyla převrácena nebo nahrazena, čtenáři si příběh vychutnají přesně tak, jak jeho tvůrci zamýšleli. ... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Zoner Press

Dark Metro 1 , 2007

jirijanovotny
03.01.2021 5 z 5

Mám raději tyto "bum" "prásk" "břink" "beng" věci jako seriály, než jako knihy. Připadám si u toho jako dítě s rychlými šípy, nebo soplák s výtiskem Spidermana.
Tady jsem ale musel udělat výjimku, protože v seriálové podobě to není (jednou doufám bude). Musím však říct, že jsem rozhodně nelitoval.
Temné metro dostálo svému názvu a je opravdu temné!

mangagirl
09.07.2017 4 z 5

Tahle manga je vážně něco úžasného. Ze začátku jsem nevěděla , co si mám o tom myslet, ale po nějaké době jsem se do toho začala dostávat a příšerně mě to zaujalo. Ani jsem neváhala a musela jsem začít číst druhý a třetí díl. Přes bazar jsem zázrakem sehnala všechny tři díly, protože jsou téměř nesehnatelný a mám velikou radost, že je mám. Nakonci to bylo opravdu smutné, nebrečela jsem, ale měla jsem nutkání brečet. Velice temná a děsivá manga. Škoda jen, že není pokračování a toho konce.

MinaHawke
30.04.2017 5 z 5

Skvělý příběh a kresba také.

Cryptkeeper
06.08.2015 5 z 5

Parádní manga.
Sice trochu krátká,ale skvěle zpracovaná,napínavá,místy mrazivá:)

Linne
25.09.2013 5 z 5

Tuto mangu miluji.
Dokonalá, vcelku strašidelná a já si jí užívala od prvního do třetího dílu ~ Kéž by byla další.
Nicméně, doporučuji :)

Pavlína 13
11.07.2013

1.díl je úžasný.Zaujala mě strašidelná atmosféra a celý ten děj.

FMJ
05.04.2013

Perfektní!!! Krásná kresba,velice zajimavý příběch a k tomu hustá a temná atmosféra. 98%

orangerose
06.03.2013 5 z 5

zajímavá manga která má strašidelnou atmosféru, napětí, zase se od ostatních mang liší co jsem četla před tím, líbí se mi že, je hezky strašidelná tato série :)

TessDragon
27.09.2012 5 z 5

Tato manga byla úžasně strašidelná a hlavně nebyla jako ty nudné holčičí. Ty ilustrace i příběh byly úchvatně propracované. Pro fanoušky bud hororu nebo mangy to ideální. Po přečtení už nikdy nepojedu sama v noci metrem. ;D

dark.ma93
14.09.2012

Tajemno na mě dýchne vždy jen při pohledu na obrázky :))

Lusa
20.04.2011 5 z 5

V Tokiu raději chodit pěšky :))

SPOILER

První díl mě trochu překvapil, že se nenavazovalo a ukazovaly se jenom příběhy z různých částí metra, ale jinak dobré.

Addie
01.04.2011 4 z 5

Čas se bát v tokijském metru i mimo něj...
Umí se zalíbit.

manga