Těhotenství - uživatelská příručka

Těhotenství - uživatelská příručka https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168618/tehotenstvi-uzivatelska-prirucka-168618.jpg 5 6 3

Konečně! Komplexní průvodce těhotenstvím bez starostí! Přivést dítě na svět je jedním z rozhodujících okamžiků v životě, ale jedné věci se nedá vyhnout: Být těhotná může být náročným úkolem. Naštěstí je zde tato kniha, aby vám odpověděla na všechny naléhavé otázky: Kdy už konečně budu mít pokoj od ranních nevolností? Jak velké je moje miminko v tomto týdnu? Je normální mít nepřekonatelnou chuť na sušené hovězí? Vyspím se ještě někdy v životě celou noc? Nastávající rodiče zde najdou odpovědi – průvodce jim bude dělat zkušená matka Sarah Jordan a praktikující gynekolog a porodník (a trojnásobný otec) David Ufberg.... celý text

LadyCotton
24.06.2022 5 z 5

Velice sympatická (menší) kniha o celém období těhotenství - jak pro budoucí maminky tak i tatínky.
Je to napsané jasně, stručně, vtipně i s poznámkami od lékaře. Prostě vážná věc napsaná s lehkostí, bez ztráty serióznosti.

Renncha
10.12.2019 5 z 5

Vtipná, hezky napsaná kniha. Spokojenost :)

Adell-ka
26.01.2019 5 z 5

Výborná kniha mapující období těhotenství, navíc je napsána vtipně, ale zároveň obsahuje cenné a podrobné informace o tom, jak vše probíhá od okamžiku početí až po porod a chvíle následující bezprostředně po něm.

těhotenství porod prenatální život

Autoři knihy