Táta jako velitel oddílu zvláštního určení: Základní výcvik: Jak být elitním otcem či opatrovníkem dětí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392835/mid_tata-jako-velitel-oddilu-zvlastniho-WSq-392835.jpg 4 1 1

Jak být elitním otcem či opatrovníkem dětí. Nezbytná příručka pro výcvik nových rekrutů otcovství. Napsal ji Neil Sinclair, bývalý člen elitní armádní jednotky zvláštního určení a táta tří dětí, který vás pomocí smysluplných výrazů naučí, jak: - vše naplánovat pro příchod vašeho malého vojáčka - připravovat výživnou stravu pro vaši jednotku - zvládat nepřátelské akce ve vlastních řadách - udržovat morálku a zabavit své malé vojáčky a ještě mnohem, mnohem víc. Výcvik může začít! (základní výcvik : jak být elitním otcem či opatrovníkem dětí : od narození do 3 let)... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Návrat domů

Commando Dad: Basic Training: How to Be an Elite Dad or Carer from Birth to Three Years , 2012

ditul
09.09.2019 4 z 5

Dobrá kniha pro budoucí tatínky. Líbí se mi rady, např. "Nikdy nekritizujte mobilního vojáčka, ale pouze jeho jednání. Například řekněte:'To bylo sobecké chování,'a nikoli: 'Jsi sobec.' Mějte na paměti, že u vás vojáček hledá vedení v otázce, kým je. Nakládejte s tímto vlivem moudře."
O hvězdičku méně dávám za doporučení špatného nosítka, kde je dítě zádíčky k dospělému (více např.nosící skupiny na netu).

Autorovy knížky

2014  80%Táta jako velitel oddílu zvláštního určení: Základní výcvik: Jak být elitním otcem či opatrovníkem dětí

Kniha Táta jako velitel oddílu zvláštního určení: Základní výcvik: Jak být elitním otcem či opatrovníkem dětí je v