Tarot andělské moudrosti

Tarot andělské moudrosti https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519959/bmid_tarot-andelske-moudrosti-5fC-519959.jpg 5 1 1

Tarot andělské moudrosti nabízí pozitivní a zároveň účinný způsob, jak získat vedení a odpovědi, které hledáte! Tento bohatě ilustrovaný a symbolikou nabitý tarotový balíček čerpá z moudrosti a síly archandělů, aby vám pomohl promlouvat s vaším vyšším já. Naleznete zde povzbuzující výklad poselství a obrazů tarotu, včetně rozmanitých, současných vyobrazení klasických postav. Autor u nás nejprodávanějších vykládacích karet Andělské rady Radleigh Valentine uvádí na každé kartě jedinečné prvky, které usnadňují její používání, a zároveň vychází z dlouhé historie tarotu, aby dodal každému výkladu hloubku.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Synergie

Angel Wisdom Tarot , 2020

RenataP
29.01.2024 5 z 5

Jedny z karet, kde popisky u klasického tarotu opravdu sednou a dají nám nový, podle autora, modernější, pohled na tarot. Více do dnešního světa.
S tím lze souhlasit, navíc s pár slovy na každé kartě je výklad ihned srozumitelnýa ponoukne i intuici a okamžité myšlenky k tomu se dobrat dobrých odpovědí na naše otázky.