Tappiho putování po Šumících mořích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl série o usměvavém vikingovi a jeho kamarádech. Jestlipak už znáš Tappiho, Chichotka a další obyvatele Šeptajícího lesa? Viking Tappi má tenhle les moc rád, ale od posledního dobrodružství v Ledovém zálivu pořád sní o dalekých cestách. S kamarády si proto vyrobí loď a společně se vydají na plavbu po Šumících mořích. Na moři se jim přihodí spousta neuvěřitelných příhod a také poznají nové přátele — například velrybu Dumalku, obra Balvánka anebo elfku Světlunku. Ale když se jim do cesty připlete zlý čaroděj Bachorák s obrovitým drakem Kaboňákem, začne to být strašidelné a nebezpečné. Naštěstí má Tappi nejenom velké srdce, ale také hodně kamarádů, díky kterým z každé šlamastyky vyvázne celý. Marcin Mortka vytvořil kouzelný svět plný zvířátek, zvláštních bytostí a zábavných situací. Postavy prožívají spoustu úžasných dobrodružství, která děti učí, co je v životě nejdůležitější. Dobrosrdečného vikinga Tappiho, který pomáhá druhým, pečuje o své přátele a chrání je před každým, kdo by jim chtěl ublížit, si prostě zamiluje celá rodina. Pro čtenáře od šesti let....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/259016/tappiho-putovani-po-sumicich-morich-259016.jpg 4.412
Série:

Tappiho příhody (2.)

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Tappiho putování po Šumících mořích

DalJa
27.05.2017

Příjemná dětská knížka, kde se klade důraz na kamarádství a hezké chování k ostatním. Občas jsem se bavila i sama, hlavně u soba Chichotka a při Tappiho lásce k jídlu.
Poněkud mi vadilo dost masivní odkazování na první díl, který nemáme (a zatím pořizovat asi nebudeme, zas taková pecka to není).

Autor a jeho další knihy

Marcin Mortka

Marcin Mortka
polská, 1976

všechny knihy autora

Kniha Tappiho putování po Šumících mořích je:

v Právě čtených1x
v Přečtených17x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit3x