Taoistická detoxikace

Taoistická detoxikace https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220426/bmid_taoisticka-detoxikace-220426.jpg 4 2 2

Přirozená cesta, jak očistit své tělo, posílit zdraví a dosáhnout dlouhověkosti Tao detoxu Holistický přístup k detoxikaci od známého autora a předního odborníka na východní filosofii a medicínu, Daniela Reida. Podle Daniela Reida se "americký životní styl" - nezdravé jídlo, konzervanty, hektické životní tempo a bezmyšlenkovité užívání předepsaných léků - rozšířil jako ropná skvrna na moři lidstva a zadusil při tom tradičnější přístupy k životu, které kdysi tělo udržovaly ve stavu relativního zdraví a rovnováhy. Taoistická detoxikace slučuje to nejlepší z prastarého východního a nejmodernějšího západního myšlení a nabízí řešení vhodné k obnově a zachování pevného zdraví skrze detoxikaci. Pokud se chcete postavit chronickým chorobám, žít déle, zhubnout nebo prostě jen pocítit účinky dobrého zdraví a přívalu energie, racionální a vědecké rady Daniela Reida vám řeknou, jak na to. Taoistická detoxikace je nesmírně praktická příručka, která vám ukáže způsob, jak si užít okamžitou pohodu a příslib delšího, chorobami nezatíženého života - aniž byste museli obětovat radost z životních potěšení.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

The Tao of Detox , 2003

Metroušek
24.02.2017 5 z 5

Výborná kniha jednoho z předních světových taoistických autorů, který se tématem detoxikace zabývá několik desetiletí.

michaela5941
21.05.2015

výborná kniha pro mou praxi s klienty, půjčila jsem si jí v knihovně a jdu si ji rovnou koupit

detoxikace organismu tao péče o zdraví

Daniel Reid
americká, 1948