Tantra ve městě ekniha

Tato kniha je pro každého, kdo by do svého života rád vnesl více sexuální a spirituální extáze. Ukáže vám, jak praktikovat posvátný sex kdekoli a kdykoli – v ášramu i ve vlastní ložnici. Je to první kniha o tantře, která se obrací i na homosexuální, transgenderovou a BDSM komunitu. Nezáleží na tom, zda máte či nemáte partnera, kolik je vám let, jakého jste pohlaví a jaké máte sexuální preference. S touto knihou se naučíte, jak praktikovat radostný a vědomý sex. Tantru můžete zkoumat krůček po krůčku, jako byste navštěvovali svůj vlastní soukromý kurz, anebo do ní skočit rovnýma nohama a vyzkoušet si některé ze stovky cvičení a technik, které v knize najdete. Vneste si do života více rozkoše a radosti, objevujte nové dimenze sexu a uspokojení. Pokud si myslíte, že sexuální a spirituální rozkoš není v dnešním hektickém světě k mání, pak je Tantra ve městě přesně pro vás. Autorka zde radikálně přetváří starodávné učení tantry a zpřístupňuje je všem, kdo chtějí posouvat hranice a objevovat tajemství velkého kosmického orgasmu. Předkládá přes sto jednoduchých cvičení a technik pro jednotlivce, páry i dobrodruhy a odhaluje svět extáze, který čeká na každého. Naučíte se erotickou masáž i dechový a energetický orgasmus, objevíte léčivou moc sexu i tantrické BDSM. Bez ohledu na vlastní sexuální preference můžete rozšířit své pojetí rozkoše a otevřít se novým úrovním intimity a sexuálního naplnění....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230631/big_tantra-ve-meste-v61-230631.jpg 4.612
Erotika

Vydáno: (ekniha), Synergie

Urban Tantra: Sacred Sex for the Twenty-first Century, 2007

Kniha Tantra ve městě

Ashi
05.11.2021

wow! Přesně tak je tu popis pro normální lidi, tak, že to jde hned vyzkoušet!

JosefHorák
17.06.2017

Jsem dlouhodobě praktikující tantrik a o tématu tantry jsem už četl kde co. Tato kniha to pojala ještě trochu jinak. Specifický pohled a jiná hloubka. Popisy cvičení nejsou pro mne až tak zajímavé ale doprovodné emoce a poznání jsou velmi, velmi dobré. Doporučuji tuto knihu. Ne jako první k tantře, ale jako jednu z důležitých knih.

Jandel
22.01.2017

Pro mě jedna z knih ke změně postoje k sexualitě a sexu samotném.

ivana5609
09.12.2016

Nejdříve jsem si tuto knihu nechtěla ani koupit. Jednu knihu a tantře jsem už četla a tato mi podle názvu kapitol připadala úplně stejná. Po přečtení však musím říci, že mě v mnohém obohatila a mile překvapila. Především se mi líbilo, že autorka na tantru pohlíží z pohledu obyčejného smrtelníka moderní doby, který je zahlcen každodenními problémy a nedostatkem času. Občas sice autorka zabrouzdala do pro mě hodně nemyslitelných scénářů a praktik, ale i přesto jsem pečlivě přečetla knihu celou, bez přeskakování kapitol, a mohu ji jen doporučit.