Tantra ve městě ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha je pro každého, kdo by do svého života rád vnesl více sexuální a spirituální extáze. Ukáže vám, jak praktikovat posvátný sex kdekoli a kdykoli – v ášramu i ve vlastní ložnici. Je to první kniha o tantře, která se obrací i na homosexuální, transgenderovou a BDSM komunitu. Nezáleží na tom, zda máte či nemáte partnera, kolik je vám let, jakého jste pohlaví a jaké máte sexuální preference. S touto knihou se naučíte, jak praktikovat radostný a vědomý sex. Tantru můžete zkoumat krůček po krůčku, jako byste navštěvovali svůj vlastní soukromý kurz, anebo do ní skočit rovnýma nohama a vyzkoušet si některé ze stovky cvičení a technik, které v knize najdete. Vneste si do života více rozkoše a radosti, objevujte nové dimenze sexu a uspokojení. Pokud si myslíte, že sexuální a spirituální rozkoš není v dnešním hektickém světě k mání, pak je Tantra ve městě přesně pro vás. Autorka zde radikálně přetváří starodávné učení tantry a zpřístupňuje je všem, kdo chtějí posouvat hranice a objevovat tajemství velkého kosmického orgasmu. Předkládá přes sto jednoduchých cvičení a technik pro jednotlivce, páry i dobrodruhy a odhaluje svět extáze, který čeká na každého. Naučíte se erotickou masáž i dechový a energetický orgasmus, objevíte léčivou moc sexu i tantrické BDSM. Bez ohledu na vlastní sexuální preference můžete rozšířit své pojetí rozkoše a otevřít se novým úrovním intimity a sexuálního naplnění....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230631/big_tantra-ve-meste-v61-230631.jpg 4.612
Žánr:
Erotika

Vydáno: (ekniha), Synergie
Originální název:

Urban Tantra: Sacred Sex for the Twenty-first Century, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Tantra ve městě

Ashi
05.11.2021

wow! Přesně tak je tu popis pro normální lidi, tak, že to jde hned vyzkoušet!

JosefHorák
17.06.2017

Jsem dlouhodobě praktikující tantrik a o tématu tantry jsem už četl kde co. Tato kniha to pojala ještě trochu jinak. Specifický pohled a jiná hloubka. Popisy cvičení nejsou pro mne až tak zajímavé ale doprovodné emoce a poznání jsou velmi, velmi dobré. Doporučuji tuto knihu. Ne jako první k tantře, ale jako jednu z důležitých knih.


Jandel
22.01.2017

Pro mě jedna z knih ke změně postoje k sexualitě a sexu samotném.

ivana5609
09.12.2016

Nejdříve jsem si tuto knihu nechtěla ani koupit. Jednu knihu a tantře jsem už četla a tato mi podle názvu kapitol připadala úplně stejná. Po přečtení však musím říci, že mě v mnohém obohatila a mile překvapila. Především se mi líbilo, že autorka na tantru pohlíží z pohledu obyčejného smrtelníka moderní doby, který je zahlcen každodenními problémy a nedostatkem času. Občas sice autorka zabrouzdala do pro mě hodně nemyslitelných scénářů a praktik, ale i přesto jsem pečlivě přečetla knihu celou, bez přeskakování kapitol, a mohu ji jen doporučit.