Tanec s koňmi

Tanec s koňmi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174287/tanec-s-konmi-174287.jpg 5 11 3

Málokterá kniha v posledních letech vyvolala tolik diskuzí ve světě kolem koní jako tento bestseler přeložený do řady jazyků. Autor je průkopníkem zcela nového přístupu ke koním, který vychází ze staletých tradic. Prosazuje práci s koněm založenou na důvěře a harmonii dosažených pomocí řeči těla, které kůň rozumí. Jeho systém výcviku je postavený na přirozených vlastnostech koní žijících ve volnosti a je vhodný pro všechny typy koní. Dokazuje, že dominance bez trestání a shromážděné ježdění na volné otěži jsou jen zdánlivé protiklady a v praxi jsou možné. Ve všech fázích výcviku staví do popředí fyzické i psychické zdraví koně.... celý text

Literatura naučná Sport
Vydáno: , Brázda (zemědělské nakladatelství)

Mit Pferden tanzen

4345
22.12.2022 4 z 5

Opět trochu jiný pohled na to, jak se dá s koněm pracovat, bez násilí a donucovacich prostředků. Kniha je plná fotografií, jednotlivé cviky však nejsou úplně dopodrobna popsány a tak je potřeba pokud podle ní chcete pracovat zapojit vlastní kreativitu. A o to asi vlastně jde.

alcaaja
30.04.2016 5 z 5

velmi dobre zpracovana kniha doplnena obrazky tak ze i mladsi populace je schopna toto pochopit

Kajda
29.08.2013

Tato kinha je jednou z nejlepších knih co jsem zatím četla. Jeho metody jsou netradiční, ale očividně fungují :)