Tanec mezi paragrafy

Tanec mezi paragrafy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109914/bmid_tanec-mezi-paragrafy-cZV-109914.png 5 8 8

Příběhy ze soudní praxe a jejich skutečné pozadí ... "Člověka nejvíce posílí nikoliv vítězství, ale neustálý boj" - Arnold Schwarzenegger "Ten nahoře je velký žertéř", říkával s oblibou doktor Jaroslav Janeček, když chce připomenout kolotoč divokých absurdit, které ho v životě potkaly. Nu, však ty přemety a salta jeho dobrodružného osudu poznáte sami, ale ať už opravdu existuje bůh, který dobrácky či zlomyslně řídí naše kroky, nebo je to všechno jen pouhá náhoda, tak vlastně určité absurdity zažívá každý člověk, který chodí po tomto světě.... celý text

Midleton
05.03.2015 5 z 5

Kniha se dobře a rychle četla (atraktivní obsah plně vyvažuje jemné nedostatky psané formy).

sackettboy
25.02.2013 5 z 5

veľmi zaujímavá kniha, v ktorej autor popisuje svoje zábavne historky z obdobia, keď bol kriminalistom a neskôr advokátom. kniha je písaná pútavo, a myslím si, že zaujme každého čitateľa. pán advokát mal veru zaujímavý život

vesirena
24.03.2012 4 z 5

Tak jsem knihu dolouskala...když budu hodnotit informace: zajímavé a někdy až zarážející *****
pokud budu hodnotit jako literární dílo, tak nic moc...max. *** je to neučesané- možná jako při prvním zaznamenání bez úprav nebo jako vyprávění mezi kamarády.
Přesto knize dám body za její náplň.

vesirena
09.02.2012 4 z 5

tak ji mám....dnes přišla poštou...pořádný komentář přidám, až ji dočtu...sehnat se nechá, stojí 329,- bez DPH...takže si to spočítejte, ale demokracie je demokracie a tak by měl člověk mít informace i z druhé strany...

Autoři knihy

Jaroslav Janeček