Tanec jako sen

Tanec jako sen https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88157/tanec-jako-sen-88157.jpg 5 62 12

Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás. Ať se jeho próza a poezie zaměřuje na tvorbu, děti celého světa, či třeba potíže slona, jeho postřehy a starostlivé účastenství nám ozřejmí, že pro Michaela Jacksona jsou důvěra, láska a víra úhelným i kameny dobře prožitého života. Někteří lidé nevědí, jak mohou udělat svět lepším, zatímco jiní mají sny, které jsou tak mocné, že obsahují vize dotýkající se každého z nás. Tanec jako sen byl napsán Michaelem Jacksonem, člověkem s vizí. Ilustrováno skvělými fotografiemi dokumentujícími Jacksonovo taneční umění.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Baronet

Dancing the dream , 1992

zuzana9951
26.02.2019

Moc ráda bych chtěla tuhle knihu,ale už ji nikde bohužel naseženu. Kde bych ji mohla sehnat prosím Vás

Vivienca
23.12.2018 5 z 5

Velké dilema jak tuto knížku ohodnotit... Za to co jsem četla mezi řádky - tedy odkaz M.J., myšlenky, poselství... dávám plný počet hvězd. Za překlad textu, který mnohdy vyznívá jako dětské veršovánky a "musí-se-to-rýmovat" i kdyby mi to mělo jazyk utrhnout - bych dala max. dvě hvězdy. Doufám, že se mi podaří sehnat knížku v originále - věřím, že ta bude úžasná.

knihamouder
12.09.2018 5 z 5

Nikdy jsem nečetla knihu, která by obsahovala tolik moudrosti, lásky, nevinnosti, bolesti, ale také naděje a víry v sebe samé, v lidstvo, v lepší zítřek...
MJ byl jedinečným člověkem především pro svou čistotu, velké srdce a dar dávat.
Kniha vám otevře truhlu naplněnou dětskou radostí, neskutečnou energií a hlubokým poselstvím.

"Ač měli tisíc kopí nemohli mu brát
Ten boží dar lásky který nelze zfalšovat
Nepoznali jeho sílu ani jeho cíl
Až nakonec jim zbyly jenom pomluvy"

knihovnička007
07.02.2017 5 z 5

Skvělá kniha, skvělé postřehy. M.J. byl úžasný člověk, na kterého se nezapomene. Jeho písničky jsou a vždycky budou nejlepší. Je škoda, že zemřel tak hrozně brzy, mohl toho ještě hodně udělat.
Kniha obsahuje spoustu krásných příběhů, básní, fotek... Je to poklad pro všechny, kteří mají MJ rádi. :)

adelkafillova
07.01.2017 5 z 5

Skvělé čtení, ke kterému se rozhodně budu ještě několikrát vracet. Myslel to dobře, věřil v dobro, ale jak říkám stále, byl až moc dobrý pro tenhle svět. :´(

hana1984
20.06.2016 5 z 5

překrásné,Michael byl vyjímečný člověk s citlivou a dětskou duší

MonMicu
07.02.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, velmi citlivě napsaná s mnoha postřehy.

Norea
23.03.2015 5 z 5

Túto knihu som strašne chcela pretože od mala som MIcheala Jaksna milovala. Túto knihu som dostala ako darček a vždy ma teší ju otvoriť a pokochať sa fotkami a básňami či úvahami, ktoré vyšli priamo z tejto duše. Konečne som sa cítila ako tak v blízkosti tohto kráľa.

inmax
09.09.2013 5 z 5

Skvělá kniha, krásné fotky, úžasné texty.. nevím co víc napsat. Prostě Michael.

pecka02
09.06.2013 5 z 5

je prostě krásná... :)

Millagros115
02.04.2013 5 z 5

Pohádky, úvahy, básničky. Michael byl člověk opravdu renesanční.

SPCrew
13.09.2011 5 z 5

Moc hezká kniha, vypovídající o Jacksonově opravdové lásce k Zemi, dětem, lidem, hudbě a přírodě. Zde je vidět jak skvělý člověk to opravdu byl.

zpěváci Michael Jackson, 1958-2009

Michael Jackson
americká, 1958 - 2009
1990  90%Moonwalk
1993  95%Tanec jako sen

Kniha Tanec jako sen je v