Zkouška věrnosti

Před dávnými lety byli draci na pokraji vyhynutí. Ti, kteří přežili, se skrývali v lidské podobě a jejich moc sílila. Uběhla staletí a draci se připravují na okamžik, kdy lidem ukážou, kdo je skutečným pánem světa… Sledovat, začlenit se, splynout. Přesně to má za úkol dračí dívka Ember. Má poslouchat, nevyčnívat z řady a slepě plnit rozkazy. To vše pod taktovkou supertajné a nesmlouvavé dračí organizace s názvem Talon. Jenže Ember se to vůbec nelíbí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259932/big_talon-spolecenstvo-draku-zkouska-ve-a9D-259932.jpg 4.1187

Talon - Společenstvo draků 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Talon, 2014

Kniha Zkouška věrnosti

radkazajcek

Nádherně vymyšlený svět draků. Bohužel jsem nevěděla o žánru, na mě moc romantických scén a málo příběhu. Na začátku možná trochu nudné, pak se to rozběhne. Příběh mi přijde málo rozvinutý.

Lexa123

Normálně fantasy už nečtu ale tahle kniha mě zaujala. Zajímalo by mě, jak to celé skončí. Tuto knížku jsem dostala od kamaráda a musím uznat že mě bavila. Sice si ji asi znovu nepřečtu ale bylo to zajímavé odreagování. Příjemný pohled je, jak se Ember bouří a zároveň postupné uvolňování citů vůči lidem a stejně tak u vojáka, jež ji měl zabít. I přes tvrdý výcvik jsou vaše city zranitelné a sami za ně rozhodujeme.

Arya38
25.12.2020

Tak tuhle knihu jsem objevila úplně náhodou. Na začátku se sice nic moc neděje, ale pak to je opravdu zajímavé. Knihu jsem si moc užila. Za mě tedy *****.

Majka1979
06.06.2020

Pre mňa je fantasy o drakoch srdcovka, milujem ich a aj táto kniha ma nesklamala, som bola prekvapená ako som sa s tou knihou zžila. Už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré som práve začala čítať :)

Neeko
04.03.2020

Ember je prostě něco jako já, chce žít volně a bez pravidel, proto jsem se dokázala až moc vcítit a užila si každičký moment :3

karel6356
25.02.2020

Koupil jsem v levných knihách za 39 ,-, ani jsem nevěděl že je to dívčí fantasy román i přesto to bylo hezky napsané, bezvadný nápad autorky. Kniha se četla rychle, další díl doporučuji, i když já to už číst nejspíš nebudu.

Nikaa1
01.01.2020

Kniha si mě okamžitě získala. Celkově autorka.

Julie píše naprosto úžasně. Mrzí mě, že její knihy nejsou všechny přeložené. Rozhodně stojí za to!
Hlavní postava Ember je sympatická, neoblomná a divoká dívka. Nemůžu si pomoct, ale sakra, tu holku jsem si oblíbila. Děj je plynulý, čtivý a krásně napsaný. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Dokonce mi nevadí vznikající milostný trojúhelník - ačkoliv je z celého srdce nemám ráda. Chápu postavy a líbí se mi, že kapitolky jsou i z pohledů Garetta a Rileyho.

Vrhám se na další díl. Rozhodně doporučuji - slibuji, že si příběh zamilujete. :-)

SimčaSamková
29.09.2019

Kniha se mi velmi líbila. Hlavní postava - Ember je velmi sympatické dračí děvče, ráda si dělá co chce. Je po ní žádáno nevyčnívat z řady a poslouchat rozkazy. Kniha se odehrává v přítomnosti, což mě překvapilo, protože většina knížek o dracích co jsem četla, se odehrává v minulosti. Nemám co vytknout. Kniha se mi četla rychle, nebyla zdlouhavá, vtáhla mě do děje a byla napínavá. Popravdě jsem čekala, že mě kniha nebude bavit, protože fantasy není úplně můj žánr, ale tím, že kniha obsahuje i nádech dívčího románu mě velmi mile překvapila. Rozhodně si prečtu i další díl a doporučuji ji spíše děvčatům.