Takoví jsme byli

Takoví jsme byli https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326651/bmid_takovi-jsme-byli-8Hs-326651.jpg 3 98 32

Číst tuto knihu je jako probírat se rodinným albem a nahlížet do života jiných lidí. Kate a Becca jsou sestřenice a taky nejlepší kamarádky, i když jsou každá úplně jiná. Jako pod drobnohledem sledujeme jejich každodenní život, všechny jeho milníky od dětských oslav, přes osmnácté narozeniny až po dvojitou svatbu. Pak by všichni mohli žít šťastně až do smrti, jak se říkává, jenže příběh teprve začíná! Román Juliet Ashton je tím pravým pro všechny, kdo věří v osud a lásku. Ta však může mít různé podoby: od té velké a spalující až po tichou a vytrvalou, která často přijde až tehdy, kdy ji už vůbec nečekáme. Ale co se stane, když člověk, jehož milujete, nemůže být váš? Život nikdy není takový, jak si člověk plánuje. Přináší ztráty v podobě zklamání a podrazů i od těch nejbližších, ale i nečekané nálezy ve chvílích dokonalého štěstí. O tom všem vypráví kniha plná překvapivých zápletek, dokonalých postřehů, skvěle vykreslených charakterů, ale i britského humoru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

These Days of Ours , 2016

Šánka
02.10.2017 4 z 5

Takoví jsme byli...., a tak šel život, bych dodala.
Příjemné počtení o vztazích, láskách, těch prvních i dalších, jež za život potkáme. O ztrátách i nálezech, o rodině. Není to kniha, která by vás nutila rychle otáčet stránky, aby jste nedočkavě věděli, co bude dál, ale líbila se mně. Místy dojímala a také občas rozesmála.
Milá, odpočinková pohodovka.

marwinmh
23.09.2017 4 z 5

Milá kniha, nenáročná na přemýšlení během čtení, pár hlavních postav a zbytečně neprekombinovana dějová linka. Hlavní téma láska a rodina.

Drdlice
15.09.2017 4 z 5

Moje první přečtena knížka snad od školy, a koupí jsem určitě neprohloupila. Je jasné, že do děje se musíte pročíst, ale mě knížka bavila i dojala :)

Izu
04.09.2017 1 z 5

Odlozeno, nezaujali me hrdinove ani dej.

hanča34
21.06.2017 5 z 5

Kniha vzbudila různé protichůdné emoce a to mám ráda, mně pohladila po duši.

4laras
20.05.2017 1 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala.... Trvalo mi dlouho, než jsem se ji donutila dočíst.

jluky
15.05.2017 2 z 5

...nenadchla ma.... Doslova som sa nútila dočítať ju.

IvusP
29.04.2017 4 z 5

Neskutečně dojemná a milá kniha, která vás pohladí na duši... A pokud jste aspoň z části cíťa jako já, tak si připravte kapesníky..

bookcase
19.04.2017 5 z 5

Jééé, tak to bylo, jak říká Tonda v Chalupářích, "ňumláníčko". To se mi moc líbilo, námětem mi to připomínalo Kde končí duha od Cecelie Ahern, tam se dva hlavní hrdinové taky pořád míjeli. Líbil se mi autorčin nápad orámovat příběh různými pozvánkami.

kanitsuj
18.04.2017 5 z 5

Krásný příběh o lásce, která přetrvala od dětských let do dospělosti. Nejedná se o žádnou hlubokomyslnou literaturu, ale v rámci tématu a jazykové úrovně jde o slušný a uvěřitelný nadprůměr, který není kýčovitý /snad až na samý závěr/ a který potěší /možná i opakovaně/ všechny fanoušky romantického čtení. Knížka mi připomínala "S láskou Rosie" a "Jeden den", proto ji přidávám do "podobných":-)

niknikita
03.04.2017 3 z 5

Sama si nejsem jistá svým hodnocením, ale napadlo mne jedno přirovnání. Bylo to podobné, jako bych se prokousávala větrníkem k té dobrotě uvnitř - celá jsem se trochu zapatlala.

DariDerek
09.02.2017 4 z 5

Autorka si mě podmanila. Dokázala všechny strasti a slasti života dostat na nějakých 300 stránek, pořádně je promíchat jako dobrý koktejl a naservírovat to i s paraplíčkem! :-) Dala bych 5 hvězd, ale některé myšlenkové pochody byly trochu zdlouhavější... nebyly nudné, ale i přesto byly zbytečné. Ovšem to nic nemění na tom, že to bylo supr trupr počtení! :-)

přátelství láska

Juliet Ashton
anglická
2017  67%Takoví jsme byli
2018  64%Žena z čísla 24

Kniha Takoví jsme byli je v