Tak co mám jíst?

Zamýšlíte se nad svým zdravím a stravou, kterou si každý den připravujete? V tom případě je publikace známého odborníka na zdravou výživu RNDr. Petra Fořta, CSc. určená právě vám. Přináší totiž vyčerpávající a cenné informace o racionální výživě a různých léčebných a redukčních dietách". Nevyhýbá se ani alternativním výživovým stylům či tématu obezity. Dozvíte se, jaká je metabolická typologie, které potraviny jsou zdraví prospěšné a které naopak přinejmenším sporné. Značný prostor je věnován i problematice stravy v těhotenství a výživě v pokročilejším věku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/9418/big_tak-co-mam-jist-pza-9418.jpg 4.712

Kniha Tak co mám jíst?

Ellis
08.09.2011

Velmi podrobná a seriozní kniha o tom co jíst. A není to žádný překlad americké knihy. Autor je čech, navíc fundovaný odborník a své doporučení také v nových knihách aktualizuje podle nových výzkumů. Takže pokud se chcete spolehnout na kvalitní rady ohledně výživy, tak čtěte Fořta!

Matej

Konečně kniha pro všechny ty, co se zamýšlejí nad tím, co to vlastně konzumujeme a jak z toho ven.

Proč spíme
Proč spíme