Tajný život mazlíčků: První čtení

Tajný život mazlíčků: První čtení https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319656/bmid_tajny-zivot-mazlicku-prvni-cteni-jDP-319656.jpg 4 11 2

Komediální příběh od tvůrců hitu Já, Padouch! Copak asi dělají vaši mazlíčci, když nejste právě doma? Páchají nejrůznější vylomeniny! Kocour koule podnikne útok na ledničku, andulka Čimča si pustí videohru a pes Leonard si zapaří na oblíbenou rockovou hudbu. Jaké překvapení čeká na Maxe, který věrně vyhlíží svou paničku? Komediální příběh podle úspěšného filmu s hodně obrázky a textem přizpůsobeným začínajícím čtenářům pobaví celou rodinu.... celý text

Samira
28.10.2017 5 z 5

Ideální pro milovníky tajného života mazlíčků, kteří se zároveň nesměle seznamují se čtením. Pro lepší čtenáře či pro předčítání nevhodné, jde opravdu o krátký kousek obsahující pouze vtipný začátek z filmu.
Prvního čtenáře však potěší a zvedne mu čtecí sebevědomí.

tatjana1737
31.12.2016 5 z 5

Knížka mne na první pohled úplně neuchvátila, ale po asi 10tém přečtení od včerejška jsem změnila názor. Je tvořena především celostránkovými ilustracemi s minimem textu (proto "první čtení" ;-)), který je jednoduchý a snadno zapamatovatelný. Jména postav vycházejí z filmu (oproti knižnímu přepisu filmového děje Davida Lewmana) a kniha končí příchodem Barona do Maxova života. Osobně bych ocenila delší zpracování příběhu, to je asi jediné, co bych knize vytknula. Chlapečkův nejoblíbenější moment - když Leonardův páneček odchází z bytu a Leonard přepne muziku.

Autorovy knížky

Dennis R. Shealy