Tajný život mazlíčků

Tajný život mazlíčků https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322993/mid_tajny-zivot-mazlicku-Wfa-322993.jpg 4 11 6

Na motivy úspěšného animovaného filmu. Pejsek Max má báječný život – bydlí se svou milovanou paničkou Katie a mají spolu ten nejlepší vztah na světě! Až do chvíle, kdy se ve dveřích objeví velká chlupatá obluda – pes Baron, se kterým se má dělit o Katinu lásku. Vzájemné naschvály je dovedou až do velkého nebezpečí, kdy ztracení ve velkoměstě musí prchat před pomstychtivými divochy. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se ze svých pelíšků vydají na mimořádně dobrodružnou záchrannou výpravu. Jak ale překonají všechny nástrahy?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

The Secret Life of pets The Novel , 2016

Bustedka
31.03.2022 2 z 5

Film je naprosto úžasný, ale to zpracování knihy mi přijde poněkud nešťastné.
Za prvé bych ocenila u dětských čtenářů aspoň nějakou jednoduchou obyčejnou ilustraci, byť na každé dvacáté stránce, ale přepisovat slovo od slova, scénu za scénou do knihy, nijak to nezbeletrizovat, mi přijde zvláštní.

Ivanule
22.03.2022 5 z 5

Knížku jsme si pořídili po shlédnutí filmu v kině, je naprosto totožná s filmem, vidíme v ní příběh paničky Katie a jejího pejska Maxe, kterému Katie přivede z útulku dalšího nalezence a to velkého,chlupatého Barona:) Nejdřív mu Max dělá samozřejmě naschvály,ale po čase a po různých okolnostech nakonec zjistí, že ho přeci jen má rád a je dobré nebýt sám:)

VeruMalfoy
17.05.2021 5 z 5

Jako první jsem viděla film a ten se mi moc líbil, proto jsem se rozhodla si poslechnout i knížku. I když už nejsem dítě, knížka se mi moc líbila. Odpovídá úplně přesně filmu.

Štěpinambura
13.05.2021 4 z 5

Kniha mě zaujala, ale e bych z ní byla výslovně nadšená to se říct nedá.

Barca1215
05.02.2017 4 z 5

Nedávno mi babička koupila tuto knihu. Moc se mi líbila hned jsem ji začala vyplňovat. Rozhodně doporučuju.

tatjana1737
31.12.2016

Protože syn na tomto filmu doslova ulítává (od nějaké doby na něj koukáme MINIMÁLNĚ jednou denně), přinesl mu Ježíšek několik knížek s tématikou Tajného života mazlíčků. Tato knížka má v anotaci "Na motivy úspěšného animovaného filmu" a opravdu téměř do detailu kopíruje děj. Co mi ovšem vadilo je to, že překlad se odlišuje od českého dabingu (např. morče Fanda namísto Normana, nebo že by Mel snědl pilulku, kdyby byla v burákovém másle - namísto paštiky apod.). Příběh je navíc místy až doslovným přepisem toho, co se děje ve filmu, takže pro někoho, kdo zná film téměř zpaměti, je to docela otrava číst. Mrzí mne i to, že obrázky jsou až na konci knížky, kdyby byly ilustrace přímo v textu, bylo by to lepší.

David Lewman
americká, 1957
2016  76%Tajný život mazlíčků
2015  93%SpongeBob - Houba na suchu
2016  88%Trollové
2018  83%SpongeBob: Piráti ze Zátiší Bikin
2017  68%Trollové - Záchranná výprava

Kniha Tajný život mazlíčků je v