Tajný pánský knižní klub

Tajný pánský knižní klub https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486448/bmid_tajny-pansky-knizni-klub-HqG-486448.jpg 4 95 34

"Manželství Gavina Scotta je v troskách. Baseballová hvězda Gavin nedávno odhalil ponižující tajemství: jeho žena Thea vždy předstírala to velké O. Toto odhalení je poslední kapkou pro jejich už tak dosti napjatý vztah. Thea požádá o rozvod a Gavin si uvědomí, že se nechal ovládnout pýchou a strachem. Ale o vztah nechce přijít. Rozrušený a zoufalý Gavin nachází pomoc na neobvyklém místě, v tajném knižním klubu romantických knih, který tvoří největší alfa samci města Nashville. S pomocí jejich aktuální četby, žhavého románu z období regentství zvaného Námluvy s hraběnkou, se parta drsných svalovců pokusí zachránit Gavinovo manželství. Protože když to tak hezky funguje v knize, musí to jít i ve skutečnosti! Jenže náš nešťastný Romeo bude potřebovat víc než květnatá slova a velká gesta, aby našel svého vnitřního hrdinu a získal zpět důvěru své milované ženy. Podaří se mu zachránit manželství? "... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

The Bromance Book Club , 2019

jarrus
28.06.2022 3 z 5

Začala jsem tuto knihu číst a nebyla jsem si vůbec jistá jestli ji chci dočíst. Nakonec se mi to povedlo, ale celou dobu mě něco rušilo. Možná překlad?

JessieEx
27.06.2022 3 z 5

2,5*
Od této knihy jsem čekala něco úplně jiného. Srandu. Ale tady jsem nějak nepochopila, jestli to autorka myslí vážně, nebo je to parodie na současnou formu feminismu... Budu věřit spíš té parodii, protože jinak by to byl dost průšvih.

Parta chlapů se natajňačku schází a sypou si na hlavu popel, protože nebyli dokonalými partnery a manželi, pos*ali to. Tak samozřejmě, ale kdo je dokonalý? Určitě ne manželka Gavina, která tři roky předstírá orgasmus a když to Gavin zjistí a je z toho v šoku, tak ona požádá o rozvod. Kde je nějaká komunikace?! Proboha vážně se lidi rozvádějí, aniž by se své "problémy" snažili alespoň trochu řešit? Obzvlášť když mají malé děti?

Gavin dostane radu - číst regentské romance a inspirovat se jimi, aby zachránil manželství. Protože "všechny ženy milují regentské romance"! Vážně? Možná nejsem žena, protože Gavinovu vlezlou snahu bych vážně neocenila. Já asi raději tu "toxickou maskulinitu", které se snažil vyhýbat. Za mě: Sakra chlape seber se, pochlap se a postarej se o svoji rodinu...

Neskutečně mě rozčilovala postava Liv, která místo aby pomohla své sestře zachránit manželství, dělala pravý opak a snažila se ten vztah rozbít ještě víc, na Gavina byla vyloženě zlá - a přitom co udělal? Poslechl svou manželku, když ho vyhodila z domu..jo a očividně, nebyl moc dobrý v posteli - hajzl jeden :)... Naopak mě dost bavila postava Macka a jeho vtipné prupovídky.

Filosofie knihy mi sice nesedla, ale nedá se tomu upřít čtivost. Jinak to ale bylo dost ujeté a ty vložené kapitoly z fiktivní regentské romance byly neskutečná blbost.
Říkám si, že tak hezkou obálku si ta knížka snad ani nezaslouží :D

pidalka777
22.06.2022 3 z 5

Oddechovka s kapičkou humoru. Čekala jsem to vtipnější

Eva P.
16.06.2022 2 z 5

"Sladký Ježíši!" Vždycky se snažím hledat pozitiva, ale tady to šlo opravdu těžko. Kniha by se mohla jmenovat Tajný klub podpantofláků, překlad: Google Translator.
Když odhlédnu od zřejmě neexistující redakce překládaného textu, pořád je to slabota, a to i v rámci žánru. Lord Lízal, ani lord Ohebný Prstíček tomu také moc nepomáhají.
Jsem ráda, že mám dočteno. Jednu hvězdičku dávám za čtenářský klub a druhou za koktání. Druhý díl si dovedu domyslet, ale určitě ho číst nebudu.

SBH
04.06.2022 2 z 5

Romantika je vždycky sázka do loterie. Můžu padnout na skvělou knihu, ale častěji se zřítím do propasti kýče, stupidity a trapnosti.
Pánský klub trčí někde na pomezí. Sladká jednohubka, při které jsem se opravdu bavila. Jenže tím, bohužel, končíme. Asi nejhorší závadou je opět příšerná stylistika, mizerný překlad a odfláknuté korektury. Překvapení? Žádné.
Kniha má pěknou obálku (bez nahého muže, jupíjájej!) a vtipnou zápletku. Jakože představa podobného pánského klubu je totální sci-fi, ty snažné holčičí představy ze stránek úplně odkapávaly. Neumím si představit žádného muže, natož alfa samce v podobě úspěšných podnikatelů a vrcholových sportovců, kteří by své partnerské problémy řešili takhle. Ale budiž, fakt to bylo vtipný, samozřejmě dávám palec nahoru proplétání romantického kýče o hraběti Benediktovi s Gavinovými snahami. To se opravdu povedlo.
S postavami mám problém. Gavin je opět naprosto nereálný charakter. Obyčejný slušný a zamilovaný muž by totiž souboj se dvěma fúriemi nezvládl, to není v lidských silách. Dostávám se k největší záporačce díla, a není to plochá a vlastně irelevantní Rachel. Liv je zákeřná potvora, jejímž cílem je opuštěná, zlomená, totálně zoufalá sestra, kterou ovládá svými praštěnými manipulativními hesly. My dvě proti celému světu? A kde je prostor pro obyčejné kamarády nebo milé kolegy z práce či jiné příbuzenstvo, když už rodiče totálně selhali? Zázračné obrácení mizerného otce v závěru je… nereálné a kýčovité. Navíc to úplně uhasilo náboj dané situace.
Jo, strašlivě mi vadí psychologie amerických paniček, kdy se matka dvou malých dětí rozhodně vybourat stěnu v baráku sama, přičemž nechá zlou sestru zničit manželovu památeční pálku jenom proto, že se momentálně trochu hádají.
Už jsem zmínila strašlivou práci nakladatelství (a možná i autorky, to nedokážu posoudit) v otázce prostého literárního řemesla? Kde můžu podat stížnost? Já vím, na druhé koleji Hlavního nádraží.
Takže za dvě. Zábava to byla, ale nedostatků mnohem víc.

LenRan
03.06.2022 4 z 5

Většinu knihy mi vadila ta hlavní myšlenka, že je všechno jen Gavinova vinna, naštěstí se i toto časem vysvětlilo, takže jo, jsem spokojená, pokud bude další díl, určitě do něj půjdu.

Hatshepsut
02.06.2022 4 z 5

Zajímavá myšlenka, že by pánové četli romantické čtení, aby načerpali inspiraci? :-) Příběh o záchraně manželství baseballové hvězdy Gavina Scotta byl velmi pohodově a zábavně napsán. Není to nic emočně vypjatého, prostě lehká relaxační oddechovka.

Kenan
28.05.2022 4 z 5

Tajný pánský knižní klub. Muži, kteří čtou ženské romantické romány? Zní to srandovně a také to takové bylo. Ne, že bych se smíchy popadala za břicho, ale skoro celé čtení jsem se usmívala. Gavin a Thea potřebují k sobě znovu najít cestu, zachránit manželství. A k tomu Gavinovi mají pomoct právě romantické příběhy. Odpočinkové čtení, které vás pobaví. Jedině, co mi trochu vadilo, byly otevřené erotické scény, které se do této knihy podle mně nehodily, Ale to jen můj názor, vás to třeba přesvědčí o jejím přečtení.

mikika
16.05.2022 3 z 5

hodně mě pobavil nápad s pánským knižním klubem, scénky z něj patří k těm nejlepším. ale erotické scény mezi Gavinem a Theou zas k těm špatným. popisy jak z céčkového porna...

Knižní střípky
24.04.2022 5 z 5

Fakt jsem tomu nevěřila, že mě tato kniha bude tak moc bavit. Pánové byli úžasní, já ty jejich schůzky a rady žrala na první dobrou, smála jsem se a fakt bych si přála, aby někde takový pánský knižní klub opravdu existoval. Líbil se mi koncept toho, že vztah může stát za záchranu a ne ho vzdát při prvních potížích a utéct, jak v dnešní době bývá dost často zvykem. Gavin se nevzdal, pochopil, že udělal chybu a snažil se ji ze všech sil napravit. Rovněž i jeho manželka Thea prošla určitým vývojem a musela se oprostit od svého ne moc šťastného dětství a uvěřit tomu, že ne všichni muži jsou darebáci, jako byl její otec. Pod slupkou humoru se skrývala vážnější témata, o to více se mi kniha líbila. Bylo to svižně napsané, milé, veselé, smutné - bylo tam prostě všechno. A moc bych si přála, aby u nás vyšly i další díly, protože číst si o eskapádách členů pánského Knižního klubu bylo velice osvěžující čtení. Naprosto upřímně přiznávám, že jsem si vědoma toho, že to bylo možná místy ne úplně reálné a možná i trochu přitažené za vlasy, ale mě to tentokrát vůbec nevadilo, já bych si přála, aby tajný pánský knižní klub operoval v každém městě, protože si myslím, že je ho zapotřebí . Za touto partičkou z Nashvillu bych se fakt hodně ráda znovu podívala.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Knihomolka97
21.04.2022 4 z 5

Tajný pánský knižní klub mě na první pohled zaujal svou veselou obálkou a zajímavým názvem.
Dostala jsem, co jsem chtěla a ještě něco navíc. Bylo to vtipné, milé a zároveň i vážné... svým způsobem. A samozřejmě velmi romantické. :)
Gavinovi jsem moc fandila, aby svou ženu získal zpět. Úplně narovinu přiznávám, že mi Thea nebyla chvilkama sympatická a její sestra už vůbec ne. :D Nechápala jsem jejich zášť vůči němu, protože on opravdu nebyl žádný blbec, s prominutím.
V průběhu jsem se dozvídala, že se obě potýkají s křivdami z minulosti... Thea má proto problém s důvěrou, což vysvětlovalo její chování a dokázala jsem ji i pochopit. Nicméně nebyla to jen Gavinova chyba, že se ocitli tam, kde se ocitli...
Příběh je vyprávěn v er-formě, což mě ze začátku trochu mrzelo, ale četlo se to moc dobře. Pocity a myšlenky postav byly dobře popsány a dokázala jsem se do nich vžít. :)
Moc mě bavily části, nebo spíš úryvky z knihy, kterou Gavin četl. Příjemné zpestření.
A ti další chlapi, co v příběhu vystupovali..och..to chcete. Jak já si čtení užívala a párkrát se zasmála i nahlas!
Doufam, že se dočkám dalších dílů.
Je to vážně parádní oddechovka a dávám jí 4,5⭐️/5⭐️.

hana1039
20.04.2022 4 z 5

Velmi vtipně napsané, skvělé čtení pro relax, kdo se chce i zasmát, tak po této knize sáhněte, a plně souhlasím s Kešu 1981...

Kešu1981
20.04.2022 4 z 5

Hodně zajímavé podání romantické (a trochu i erotické) komedie. A opravdu nechybí humor, což velmi oceňuji! Nečekejte žádné potkali se, zamilovali se, vzali se. Ne ne ne. Tady to začíná po třech letech manželství v momentě, kdy všechna drobná nedorozumění, všechny menší ústupky a všechna nesplněná očekávání vygradují a bouchnou v podobě velkého O-ne.
Hrozně moc se mi líbí myšlenka, že rozpadající se vztah mezi partnery stojí za záchranu a ne, v dnešní době již klasické, jít rovnou od problémů pryč. Autorce se to povedlo trefně vyjádřit, tleskám! Jo jasně, není to žádné veledílo, ale je to čtivé, děj rychle plyne a ani trochu nenudí.
Doufám, že se u nás přeloží a vydají i další 4 díly členů tajného pánského KK (Braden & Liv, Noah & Alexis, Vlad & Elena, Colton & Gretchen).

Ivuska.09
10.04.2022 4 z 5

Anotace této knihy mě okamžitě zaujala. Komu by se také nelíbila představa, jak parta alfa samců hltá harlekýnky? Ale nebojte se, tento příběh toho ukrývá mnohem víc. Je o tom, jak k sobě dva lidé, kteří se odcizili, opět hledají cestu. A to se běžně stává i v reálném životě. Někomu se to podaří, někomu nikoli. Ale vždy je třeba ošetřit staré rány, abychom mohli jít v životě dál.

pro ženy milostné romány sestry Tennessee otcové a dcery americké romány

Autorovy knížky

Lyssa Kay Adams
americká, 1974
2022  72%Tajný pánský knižní klub

Kniha Tajný pánský knižní klub je v