Tajný cirkus

Tajný cirkus https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265568/bmid_tajny-cirkus-265568.jpg 4 9 9

Predstavte si cirkus. Ale pozor! Nie taký, ktorý príde na lúku, rozprestrie šapito a udupe trávu. Mám na mysli celkom iný cirkus, neviditeľný! Nebojte sa, neskrýva sa pod čarovným plášťom kúzelníka, ani nemá veľkosť detskej topánky. Je skrátka starostlivo ukrytý pred zrakmi ľudí. Takmer nikto o ňom nevie a nikdy o ňom nepočul – je to totiž tajný cirkus. A teraz to dôležité: Cirkus Dutemple je cez deň len obyčajný hotel, ktorý vznikol už veľmi dávno v jednej malej parížskej uličke. Doň zavítala na prázdniny aj zvedavá Betka so svojou rodinou, a to vôbec netušila, aké dobrodružstvo tam na ňu čaká. Ale zoznámte sa najskôr s úctivým pánom riaditeľom Lapatitom, drobnou tanečnicou Elou, silákom Edom a ďalšími nadanými obyvateľmi cirkusu či vlastne hotela, a postupne sa dozviete, ako to všetko naozaj bolo...... celý text

simca9342
25.07.2023 5 z 5

Přečtená loni.

Bětka si s rodinou užívá prázdnin ve francouzském hotelu. Že to ve skutečnosti je hotel převlečený za cirkus přijde na výzvědách. Na čem? Běžné prohlídky budov malých dětí, kteří se tváří jako špióni. V podzemí je špiónů hned několik... teda pardon- herců :) Přes den pro změnu převlečených za personál hotelu. Vítejte na generálce. V hlavní roli recepční Hilda, instalatér Oliver, pes Kozet nebo pomstychtivý Žak Cirkusario. Přeji příjemnou zábavu :)

Knihomolka506
10.03.2022 5 z 5

Popis jednoho (ne)obyčejného prázdninového výletu a zážitků s ním spojených.

kercah
27.02.2020 4 z 5

Hezká ilustrovaná knížka pro děti. Příběh nebyl vůbec špatný a na čtení před spaním super :)

zuzi1162
15.09.2017 3 z 5

Me se to cetlo strasne spatne, i kdyz napad celkem atraktivni.

Paříž cirkus

Diana Mašlejová