Tajná řeč snů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Tajná řeč snů je vysoce originální snář, který obsahuje celou řadu příkladů ze života a praktických návodů, jak dešifrovat symboliku a specifickou logiku snů. David Fontana, renomovaný psycholog a odborník na výklad snů, inspirovaný mj. Jungem a Freudem, citlivě a srozumitelně rozebírá působení světa snů na lidskou psychiku. Popisuje hlavní snové archetypy a ukazuje, jak se ve snech nečekaným způsobem odrážejí každodenní touhy, napětí a úzkosti. Nechybí ani užitečné techniky, jak si sny zapamatovat, jak si je zaznamenávat a jak pracovat s jejich příběhovou linií, detaily a atmosférou, abychom dospěli k výkladu, který se vztahuje k naší osobní situaci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80215/tajna-rec-snu.jpg 3.88
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

The New Secret Language of Dreams, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Tajná řeč snů

Přidat komentář
Varvara
12.06.2013

Vizuálně velmi pěkná kniha, která je navíc kvalitní i po obsahové stránce. Seznamuje s různými typy snů a vždy jsou zde také příklady výkladů. Čte se dobře.

Annette
03.05.2013

Výklady snů jsou velice... překvapivé. Ani by mě nenapadlo, co můžou některé sny znamenat a jakou symboliku mají určité jevy. Rozhodně je to zajímavé do takové knih občas nakouknout. =)


Doporučujeme

Celestinské proroctví
Celestinské proroctví
Jak si správně přát
Jak si správně přát
Pátá dohoda
Pátá dohoda
Miluj svůj život
Miluj svůj život