Tajemství zahrady

od:


KoupitKoupit eknihu

Obyvatelé idylické vesničky Bishop St. Leon se diví, co všechno si nechá Susan Trentová od svého syna Martina líbit. Jednoho dne přijíždí mezi místní obyvatele neznámý muž a představí se jako Adam Wilson. Ví, kde bydlí Trentovi, a nenápadně se na ně vyptává. Detektiv Roger, Adamův spolubydlící, se obává o Susaninu bezpečnost. Prohledá Adamova zavazadla a zjistí, že cestuje pod falešným jménem… Vysvětlení přinese teprve noční bouře, kdy do staré vrby na zahradě Trentových udeří blesk…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33104/-33104.jpg 3.610
Orig. název:

Cause for Concern (2002)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Peršanka
24.07.2017

Špatná detektivka a špatné počasí. Úplně mě to odrovnalo. Postavy stále přibývaly, bylo jich jak na nekonečný seriál, snídaly, chodily do práce, vařily, nakupovaly, hádaly se... a děj nikde.

Liduka
24.10.2016

Musím přiznat, že kniha se mi moc nelíbila. Už na záčátku jsem věděla, kdo je ukrytý pod starou vrbou a proč. A co se týkalo zbytku knihy, tak třičtvrtiny autorka věnovala popisu životních osudů jednotlivých postav a to velice nudným způsobem. Až na konci se něco konečně začalo dít a ani tato pasáž to nezachránila.

Selinute
04.11.2012

Když jsem si knížku kupovala, čekala jsem víc. Je to slabší průmě alespoň pro mě. Stačí přečíst jednou.

Autor a jeho další knihy

Margaret Yorke

Margaret Yorke
britská, 1924 - 2012

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených16x
v Knihotéce17x
v Chystám se číst1x