Tajemství sídla Bellefontaine: Nový začátek s vůní levandule a špetkou prokletí

Tajemství sídla Bellefontaine: Nový začátek s vůní levandule a špetkou prokletí
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490979/mid_tajemstvi-sidla-bellefontaine-novy--LJj-490979.jpeg 4 92 92

Amy si z touhy po novém životě koupí na francouzském venkově malý penzion opředený nepěknou pověstí. Po čase se začnou dít podivné věci. Nejprve je to mrtvý králík přitlučený na dveře, poté mrtvola ptáka na autě a další náznaky, že tu Amy evidentně někdo nechce. Když se jednoho dne probudí v lese celá zmatená a v roztrhané noční košili, pohár trpělivosti přeteče.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

A Spell in Provence , 2015

Kačka655
26.04.2022 5 z 5

Krásný příběh se skvělou atmosférou a supr postavami. Měl vše co sem čekala a špetku navíc

Knihomolka97
19.04.2022 5 z 5

Kniha ještě předčila má očekávání, bavila mě od úplného začátku až do konce. Jsem nadšená! Příběh byl sice vyprávěn v er-formě, což nemusím, ale četl se výborně, těžko jsem se odtrhávala.
Romantika byla pěkně vyvážena správnou dávkou napětí, odhalování temných tajemství, zajímavé historie, prokletí a také pohanské mytologie. Neustále jsem byla ve střehu a dočkala se i mírné erotiky.
Chemie mezi hlavními hrdiny byla patrná už od jejich prvního setkání. Že by osud? :)
Amy jsem držela palce, protože jí neustále někdo házel klacky pod nohy a vážně to neměla lehké..
Chválím také krásně popsané prostředí a atmosféru francouzského venkova - zvláštně sídla Bellefontaine a jeho blízkého okolí. Chvilkama mi šel mráz po zádech, jak to bylo strašidelné. :D
Předvídatelnost mi kupodivu nevadila, i když jsem v průběhu začala tušit, kdo je zloduch a podobně. Ovšem neuhádla jsem vše a ke konci jsem byla překvapená, co všechno vyšlo najevo. :O Vážně skvěle promyšlené do sebemenšího detailu!

essidaven
07.04.2022 4 z 5

Skvělé odreagování! Přesně tento druh příběhu jsem nyní potřebovala, takže já jsem velmi spokojena. Jedna hvězda dolů je za velkou předvídatelnost příběhu. Po pár stranách tušíte s kým hlavní postava skončí v posteli a kdo bude ten nepříjemný záporák. Přesto jsem si čtení užila, příběh je odvyprávěný poutavě a tématika ohledně hlavní záhady byla celkem neotřelá. Také jsem uvítala, že ačkoli šlo o romantickou knihu, tak z dialogů nekapal cukr a obešlo se to bez teatrálních scén.

HanulkaK.
29.03.2022 4 z 5

Skvělá oddychovka, nechybí záhady, historie...

EmillyT
29.03.2022 4 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila. Čekala jsem oddychovou romantiku,ale příběh byl velmi napínavý a přečetla jsem ho jedním dechem. Amy mi byla zprvu dost nesympatická. Narozdíl od hlavních postav jsem tušila, kdo stojí za tím, co se děje, mnohem dříve. Za mě skvělé čtení.

bupilla
26.03.2022 4 z 5

Toto bolo výborné, aj keď podľa obálky a anotácie som čakala niečo trochu iné :)
Tá obálka sa mi k príbehu nehodí, ale zas je nádherná :)
Staré sídlo, tajomstvo, prekliate, pohanská mytológia aj kúsok histórie a pekná romantická linka - toto mám veľmi rada.
Príbeh sa nesie na takej príjemnej neustálej vlne napätia, číta sa naozaj výborne.
Jednu hviezdičku uberám za to, že zloduchov som odhalila oveľa skôr ako hlavní hrdinovia a trošku ma potom mrzelo, že "to im fakt nedochádza"? :D
Ale som spokojná, super som si pri nej oddýchla, prečítaná jedným dychom a dúfam, že od autorky vyjde aj niečo ďalšie v preklade :)

zuzana2599
20.03.2022 4 z 5

Pěkná a očím lahodící levandulová obálka nabízí svým čtenářům odpočinkový příběh se špetkou romantiky a napětí. Amy si na francouzském venkově koupí staré sídlo Bellefontaine, které je opředeno tajemstvím i prokletím... Příběh se mi dobře četl a já si musím přiznat, že jsem měla trošku větší očekávání, ale i tak jsem spokojená. Hezké čtení !

LaBobule
07.03.2022 5 z 5

To byla naprosto skvela kniha! Prectena jednim dechem. Nechybi zde napeti, odkryvani tajemstvi, laska.. proste pecka, moc doporucuji. Klidne bych dala 10 hvezdicek

Jenny46
25.02.2022 5 z 5

Nádherný kouzelný příběh z francouzského venkova, trochu historie, prvky starověké pohanské mytologie a romantika - kniha mě pohltila od první stránky až do konce...
Knihu jsem si vybrala podle obálky, vřele doporučuji 5*

evineckY
24.02.2022 5 z 5

Jedním slovem - PARÁDA !
Tajuplný příběh plný záhad, strachu, napětí, tajemna, ale i romantiky :-)
To, co prožívala Amy bych určitě nedala. Od prvního dne zažívala hrozné situace.
Spisovatelka má skvělou fantasii, když se jen podívala na fontánu a rozvinul se příběh.
Doporučuji