Tajemství rodových linií a jejich uzdravení

Tajemství rodových linií a jejich uzdravení https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492572/bmid_tajemstvi-rodovych-linii-a-jejich-u-vIb-492572.png 5 2 1

Uzdravení nerovnováhy v našich rodových liniích je zcela klíčové pro naše zdraví a celkovou životní pohodu. V této knize celosvětově uznávaný léčitel David Furlong vysvětlí, jak důležitou roli hrají naši předkové při procesu vlastního uzdravení. Ukáže, jak povaha, charakter a zkušenosti rodičů, prarodičů a praprarodičů utvářejí rozmanitými a více či méně zjevnými způsoby náš život, a jak je důležité uzdravit vzorce chování a myšlení předchozích generací, které na nás mají vliv i v současnosti. Jakmile se naučíme navázat spojení s těmito rodovými energiemi, můžeme je harmonizovat a vymanit se z jejich negativního vlivu na svůj život. A současně tím vysvobodíme z jejich vlivu i své děti a další generace.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Zdraví
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Healing Your Ancestral Patterns: How to Access the Past to Heal the Present , 1997

Elea
17.05.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, je napsaná srozumitelně a nabízí konkrétní postupy k léčení rodových linií.

1996  100%Léčitelem sobě i druhým
2020  100%Tajemství rodových linií a jejich uzdravení