Tajemství posmrtného života

Tajemství posmrtného života https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190864/bmid_tajemstvi-posmrtneho-zivota-PnW-190864.jpg 4 6 1

Touto knihou chce vyvrátit některé nejběžnější omyly a chybná přesvědčení , které panují mezi lidmi o spirituálním světě a o tom , jak to v něm chodí. Ale také chce odpovědět na některé nejčastější otázky , které denně dostává. Tracy Higgsová nás zde seznamuje se svým jedinečným pohledem na téma posmrtného života. Své názory opírá výlučně o své vlastní životní zkušenosti a zážitky , které během let nashromáždila při práci jako spiritistické médium.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Beta-Dobrovský

True spirit

Lili2
10.07.2017

Nic moc. Podtrhla jsem si v knize jenom ty údaje, které se týkaly vyloženě spiritistického světa. Její příběhy z "estrád" jsem četla jen ze začátku, pak už ne, připadaly mně přehnané. Nevím, jestli se jí nevymstí to, že z toho dělá taková "show" a medializuje to příliš. Taky si v knize trochu protiřečí, když říká, že duch s námi může komunikovat ihned po smrti, a pak o hodně stran dál píše, že někdy si duch zvyká na nové prostředí a je mu tam tak dobře, že trvá i deset let, než se s pozůstalými spojí. Nebo, o těch rovinách, v nichž se duchové nacházejí píše, že žádná taková neexistuje, ona se prostě spojí s kým chce a dotyčný je hned vedle ní, a pak na některých stranách píše, že se s duchem třeba spojit ihned nelze, protože zrovna je někde jinde, ti duchové také mají své úkoly. Tak - a ohledně těch úkolů se kupodivu shoduje s krkonošskými příznivci spiritismu. V jednom dokumentu mluvil jeden starý starousedlík o tom, že ti duchové mají své úkoly a nelze se s nimi spojit, když my potřebujeme. No suma sumárum - na každým šprochu pravdy trochu.
A ještě k té reinkarnaci, které ona nevěří prý proto, že se vždycky spojila s duchy, tak s kým tedy mluvila, když se ty duše vrací zpátky na zem? Někde jsem se kdysi dávno dočetla, že duše se zpátky reinkarnuje až po 100 letech, a ona s nějakým duchem, který byl po smrti sto a více let, se nepokoušela navázat spojení. Celá tato kniha, až na výjimky, je nějaká divná, jako by na sebe chtěla autorka upoutat pouze komerční pozornost.

tajemství posmrtný život

Autorovy knížky

T. J. Higgs (p)
britská, 1970
2013  73%Tajemství posmrtného života

Kniha Tajemství posmrtného života je v