Tajemství pohřebního kamene

Tajemství pohřebního kamene https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/8439/tajemstvi-pohrebniho-kamene-8439.jpg 3 7 1

Nevyřešená záhada Paserovy stély, egyptského pohřebního kamene, je základem, z něhož se odvíjí příběh ověšený šperky egyptského mysticismu, dávno zaniklých jazyků a zmizelých muzejních exponátů. Vypráví o zoufalých pokusech stárnoucího egyptologa dát do pořádku něco, co se ošklivým způsobem zvrtlo. Jeho pátrání ho zavede do nitra podivného světa bizarního kultu ve víru Londýna moderní doby, který ho mate ještě mnohem více než hieroglyfy, jež se snaží rozluštit. Nakonec zjišťuje, že dávná minulost v sobě nese paralely s jeho současností a jeho bouřlivý týden znamená nový pohled na jeho život…... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Deus

The Third Translation

kuky921
20.03.2015 2 z 5

Knížku jsem nedočetla, protože v té knize chybí to podstatné a to je nějaký spád, děj.
Knížka má celkem 277 stran, já jí odložila po 105 stranách. Za tu dobu se v knize vůbec nic dramatického nestalo, úplná ztráta času. Myslím si, že existují daleko lepší knížky, které stojí za přečtení.

Matt Bondurant
americká, 1971