Tajemství osvobození srdce

Tajemství osvobození srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396404/bmid_tajemstvi-osvobozeni-srdce-uhZ-396404.jpg 4 15 6

Vše, co prožíváte, je důsledek. Zda a kdy se někdo objeví ve vašem životě, není náhoda. Jak dlouho v něm zůstane, jak moc vás má rád a jak se k vám chová, nemá nic společného s vaším úsilím. Vše se děje proto, že v pozadí vašeho života působí skryté síly. Některé z nich cestu ke splnění vašich přání podporují. Jiné na ní kladou překážky. Jakmile rozpoznáte a odstraníte přitěžující sílu, otevřete prostor pro podporující síly. Jako důsledek budou přicházet právě ty události, na které jste čekali.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Das Geheimnis des Herzmagneten – Die Befreiung , 2017

Janizoun
15.03.2023 4 z 5

Ze zajímavosti jsem si knihu koupila ve slevě a musím uznat, že na tom co se v ní píše něco je a nutí při čtení k zamyšlení. Mě osobně velmi obsah zaujal a to tento druh knih moc nečtu. Určitě si ráda přečtu i ostatní knihy od tohoto autora.
"Citát" z knihy:
"Hezký a perspektivní vztah potřebuje
vždy oboustrannou srozumitelnost,
předvídatelnost a jistotu.
Naproti tomu závislé vztahy
jsou založené na neustálé nejasnosti,
nevypočitatelnosti a nejistotě."

i.hollerova
02.01.2023 5 z 5

Touha být pochopen a chápat jsou dva velké důvody, které nás svádějí dohromady a drží pospolu.Protože pochopení je láska

i.hollerova
02.01.2023 5 z 5

Vaše srdce touží po pravdě a opravdovosti.Rozum by rád dosáhl svých cílů.To může vést ke konfliktům o které jsme vůbec nestáli.

DYRKA98
01.07.2021 5 z 5

Fajn kniha, četla se dobře, krásná uvnitř.

anansie
19.08.2019 5 z 5

Kniha nezklamala. Po dvou podobných od autora, které jsem již přečetla, i tato obsahuje pár nových podnětů, zajímavě terapeuticky působí rozbory připojených příběhů. V každé z knih od tohoto autora si člověk může najít něco objevného pro sebe, uvědomit si, co vlastně vysílá na druhé a proč se mu některé věci v životě opakují. Práce na sobě a posuny vědomí jsou nikdy nekončící a tato kniha je k tomu skvělým průvodcem. Jedinou podmínkou je ovšem potřeba být sám k sobě pravdivý.

mariva
23.02.2019 2 z 5

Kniha mě nijak neoslovila, přišlo mi to vše moc teoretické.