Tajemství mrtvých ekniha

Abby Cormacová strávila deset let tím, že se snažila shánět důkazy proti nejhorším válečným zločincům dneška. Když svoji práci vyčerpaná opouští, věří, že nechává všechno za sebou – dokud s ní neotřese brutální násilný čin: v luxusní vile na pobřeží Jaderského moře je zavražděn její milenec Michael a ona sama při útoku téměř zemře. Vyděšená a osamělá Abby přísahá, že požene Michaelova vraha před spravedlnost. Když ale při pátrání zkříží cestu jednomu z nejznámějších balkánských gangsterů, pochopí, že Michael nebyl tím, za koho jej považovala. Odhalil tajemství sahající do dávné historie Římské říše… Klíčem k němu je šperk, který před sedmnácti sty lety pomohl Gaiovi Valeriovi Maximovi splnit úkol, jímž ho pověřil císař Konstantin – vypátrat, kdo zavraždil Konstantinova životopisce biskupa Alexandra....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/195788/tajemstvi-mrtvych-195788.jpg 3.923

Secret of the Dead (2011)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno: (ekniha), BB art

Kniha Tajemství mrtvých

Gracian1964
16.01.2017

Tak toto bol z mojej strany omyl. Docital som to len z principu a nevedel sa dockat, kedy to uz konecne skonci, kedze som sa pomerne skoro pristihol pri tom, ze sekvencie z minulosti ma nechavaju celkom lahostajnym, ba priam mi lezu na nervy, hm... Nie som skratka clenom cielovej skupiny, ktorym je tato kniha urcena. Napisane je to dobre, o tom žádná, jak vravia bratia Cesi, ale som rad, ze to mam konecne za sebou a dalsim kniham od tohoto autora sa budem pravdepodobne dosledne vyhybat, hm...

farao14
06.01.2017

Kniha je velmi zajímavá, ale to střídání časových dob je hodně chaotické. Hlavně ze začátku než si člověk zvykne.

RiverSong
09.09.2016

Napínavá a čtivá kniha s trochu podivným a zároveň šokujícím rozuzlením. Doporučuji.

Terisha
09.08.2016

Čekala jsem napínavější příběh. Kniha není špatná, ale není ani výborná.

Mammoth
27.04.2016

Ze začátku ve mě trochu převládalo zklamání - měl jsem díky dějovým liniím pocit, že čtu dvě knihy najednou, každou z úplně jiné doby. Byť už mám za sebou několik autorových knih ve stejném formátu, zde mi to zkraje přišlo velmi rušivé. Nicméně vyplatilo se vydržet, postupem času se dějové linie rychle přibližovali a jejich spojení na konci hodnotím jako úplně nejlepší. A vzhledem k tomu, že se autor snaží maximálně držet skutečné historie v kombinaci s "napínavou současností", musím knihu jedině doporučit.

čef
31.10.2014

Určitě zajímavá kniha z doby počátku rozpadu říše římské za vlády Konstantina Velikého a nástupu křesťanské ideologie, v druhé lince s pátráním po artefaktech a balkánských zločincích. Deficit švihu a vtipu nahrazuje zřejmá podloženost historických faktů a fundovanost autora.

kryspin66
09.10.2014

Tento díl mě už tolik nenadchnul jako knihy předešlé, ale stejně stojí za přečtení. Dozvědět se něco z doby Konstantina není na škodu.