Tajemství Bělského kopečku

Tajemství Bělského kopečku https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139978/tajemstvi-belskeho-k-139978.JPG 3 16 4

Začínající malířka Alice se odstěhuje na starou farmu ve vesnici Bělá. Ospalou a poklidně letní atmosféru napůl vylidněné vesničky naruší příjezd zvědavého bulvárního novináře, který provokuje jak místní obyvatele, tak ty, kteří sem přijeli z hlavního města hledat klid. Alicin přítel antropolog Vojtěch se začne zajímat o podivný kopeček vedle vesnice a Ukrajinky pracující pro místního farmáře prorokují probuzení spícího zla. Alice je náhle zatčena za vraždu, o které sama neví, jestli ji spáchala. Je vrahem ona, někdo jiný, nebo snad za všechno může ono tajemné zlo skrývající se v Bělském kopečku? Alicina sestra zpěvačka Viki se na vlastní pěst pouští do pátrání, protože nevěří policii, že pravého vraha odhalí.... celý text

Honzin
10.10.2017 4 z 5

Je to čtivé.

IlonaIlona
12.05.2015 2 z 5

Není to detektivka, je to líčení přírody a pověstí. Od začátku bylo vidět, kdo je autorce nesympatický. Nepřekvapilo mě, že je to vrah. Příště zamaskovat! Bylo to jednoznačné, záhady žádné

Kačenka 33
04.09.2014

Mám ráda krimi a tohle mě moc zklamalo....spoustu nezajímavého čtení.Kniha se mi nelíbila

Marie F.
19.02.2014 2 z 5

Popisy fajn, atmosféra taky, pověsti zajímavé, ale jako detektivka to neobstojí. Bylo znát, jaké postavy si autorka oblíbila a které ne. A toho nejméně oblíbeného vybrala za vraha. Divná detektivka:-(