Ta kočka mi nesmí do domu!

Ta kočka mi nesmí do domu! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347782/mid_ta-kocka-mi-nesmi-do-domu-qS7-347782.jpg 4 5 2

Marina objeví ve stáji šedobílé mourovaté kotě, nejraději by si ho vzala do svého pokoje, jenže do domu kočka nesmí! Propašovat kotě do pokoje však není žádný problém, ale uhlídat jej, to už se Marině nedaří. A co všechno koťátko provede a jaké kousky vyvádí Mariin bratranec Daniel, si můžete přečíst v této knížce.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Amulet

Die Katze kommt mir nicht ins Haus , 1992

Knihomolka506
19.07.2023 5 z 5

Kdo by chtěl mít v bytě kotě? Já určitě a nevím jak bych ho dokázala i přes zákaz propašovat domů.
Marina je malá veselá holka pro každou legraci . Momentálně bydlí u babičky, ne však na prázdninách. Jednoho dne najde kotě, chce si ho vzít tak to také udělá.
"Ta kočka mi nesmí do domu!"
Říká vyčítavě babička.
Kotě má však své kouzlo, které obměkči celou rodinu . Veselé příhody jedné holky s klubkem štěstí.

Znedla
29.11.2019 3 z 5

Milé vyprávění o Marině, která kvůli své nemoci dočasně bydlí u své tety na venkově.
Když najde ve stáji kotě, začíná to pravé dobrodružství, protože Ta kočka nesmí do domu!

Přečteno dětem před spaním jako Výzva 2019 - Kniha, jejíž název je v rozkazovacím způsobu.

Autorovy knížky

Othmar Franz Lang
rakouská, 1921 - 2005
2000  76%Ta kočka mi nesmí do domu!

Kniha Ta kočka mi nesmí do domu! je v