Hříšné tajemství

Hříšné tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177431/bmid_tajnosti-hrisne-tajemstvi-sBy-177431.png 4 229 51

T.A.J.N.O.S.T.I. série

< 2. díl

Romantické, dobrodružné a sexem nabité pokračování jedné z nejžhavějších erotických sérií Cassie Robichaudová se stále vzpamatovává z nedávného milostného zklamání. Vstoupí do služby záhadné organizace s názvem T.A.J.N.O.S.T.I., která pomohla probudit její nejhlubší sexuální fantazie. Nyní je řada na Cassie, aby vedla nejnovější kandidátku skupiny, Dauphine Masonovou, a pomohla jí roznítit její sexuální touhu a najít sebedůvěru pro nový vztah. Obě ženy se pohybují na spletité cestě vášní a doufají, že objeví to, co skutečně chtějí od života a od lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Secret Shared , 2011

Aneleh
21.02.2018 5 z 5

Druhý díl mě překvapil, v každém směru rozhodně ještě lepší než ten první. Zajímavé bylo už jen střídavé vyprávění hlavní hrdinky a její svěřenkyně. Konec jiný, než bychom si přirozeně přáli, ale vlastně reálný. Kdo z nás si snad myslí, že by některý muž reagoval na sexuální fantazie ženy jinak než Will? V obou dílech je dobře naznačováno, jak nespravedlivě je stále nahlíženo na ženy v oblasti sexu. Kdyby se "Tajnostem" věnovali muži, jistě by se nemuseli pod tento název ani schovávat a nebyli by považováni za pokrytce. Proč se ženy stále musí téměř stydět za přirozenou touhu a vášnivost? "Rodilo se to někde v břiše a stoupalo vzhůru k srdci. Vzdor. Ten nezbytný vzdor, který odmítal všechno, co naznačoval Willův pohled, jeho odsouzení, po němž jsem se cítila tak špatná a nehodná lásky."

LadyHip
14.02.2018 5 z 5

Než jsem začala knížku číst, byla jsem trochu skeptická. Bála jsem se, že se bude autorka dost opakovat a nenabídne už nic nového. A tyhle obavy byly zbytečné. Byla jsem víc než mile překvapená. Druhý díl pro mě jednoznačně předčil ten první. Víc se rozvíjí vztahy, jednotlivé fantazie dostávají novou podobu (třeba scéna v letadle...), nová prostředí a strachy k překonávání. Překvapil mě konec a to mě vždycky potěší.

Michnicka
12.02.2018

Musela jsem i po prvním dílu přečíst pokračování. Bylo to fajn a řekla bych, že ještě lepší, než díl první. Teď už se ale radši vrhnu na nějaký jiný žánr. Bezva oddechovka a na dovolenou, nebo víkend, kdy je venku škaredě je to ideální čtení.

Mariepi
21.01.2018

Krásná kniha... Už se nemůžu dočkat pokračování. Doufám že se Will vzpamatuje z toho šoku a příjme Cassie ze vším všudy..A zajímá mě další adeptka klubu T.A.J.N.O.S.T.I. a její fantazie.....

south-west
20.01.2018 5 z 5

Zaujala mě nová myšlenka prolínání příběhu z pohledu dvou hrdinek, i když na začátku každé kapitoly jsem si musela uvědomit, čí příběh čtu. Za sebe postava Dauphine mi přišla psychologicky hoooodně zjednodušená a celý její příběh byl až moc rychlý, když vezmeme v úvahu, že Cassie prožívala svou proměnu skoro rok. A co teprve ten šok a zklamání z Willa. Přesto mě kniha pobavila, potěšila a už se netrpělivě těším na další díl.

Nunynka
13.11.2017 4 z 5

Jako oddechovka dobrý. Měla jsem ji docela rychle přečtenou. Nemusela jsem nad dějem moc přemýšlet a dobře se to četlo. Ani prolínání dvou postav mě nevadilo.

Terrez93
27.09.2017 3 z 5

takové lehké čtení, oddychovka.."erotický" román, někdy až přehnané..ale líbil se mi konec, ten jsem nečekala.

Jajiinka
26.04.2017 3 z 5

Pokračování mě nadchlo, musím říct, že střídání dějů bylo oživení celé knihy. V obou knihách je konstantou Cassie. Přiznávám, že tato postava mě bavila víc než Dauphine. U Dauphine mi to přišlo jako klasický roman, kde zápletku a vyvrcholení odhadnete v prvních dvou kapitolách. Slovo vyvrcholení jsem použila schválně... v cele knize se opakuje dost často. Narozdil od toho Cassie, která má v lásce neustále trable. Jako správná romantička jsem pro Willa. Ale řekněme, že postava Jesse je taky velice zajímavá a dost sexy. Fantazie byli obměneny a nic se neopakovalo, což jsem ocenila. Závěr emocionální a otevřený.... Těším se na další knihu.

ivzu77
25.02.2017 4 z 5

Druhý díl se mi líbil a četl stejně dobře a rychle jako díl první. Osudy žen a tajného spolku určitě nenechají nikoho chladným. Oddechovka s erotikou. ...

bartep
06.01.2017 4 z 5

První díl byl lepší ,teda aspoň pro mě .

Luciasek31
26.10.2016 5 z 5

První kniha se mi líbila, působila odvážně, ačkoli některé milostné scény se opakovaly. Druhý díl je propracovanější a prolínající se příběhy obou hrdinek posouvá knihu výš než první díl.

Mellisek
20.08.2016 2 z 5

Jednicka jeste sla ale tohlr bylo utraceni zbytecnych penez nehlede ze serie je proste nedokoncena. Vlastne jsme cetli jednicku zbytecne.. Tim jak to skonci. Vafilo mi vyprvi C. A D. Na preskacku. Mohla to dat jen o . a jeji pohlef na vec a co vypravi D... Ne uz ne

TeriMagina
08.11.2015 5 z 5

Musím se přiznat že první díl jsem nečetla. Trochu jsem se obávala, že to bude menší šok pro mě že nevím na co předchozím díle navazovali, ale kniha se mi neskutečně líbila! Bylo tam vše. Trochu mi vadí, že konec je mírně otevřený, ale asi mi nic moc nezbývá ukončit otevřený konec tak jak se nakonec rozhodla Cassie. Doporučuju !

SoniaShadow
25.05.2015

Jsem vážně nadšená z toho konce! :3 :D Jenom mě trochu zarazilo, že u Dauphine byl vždycky sex (až na to v řece). Ano, bylo tam občas i něco jiného, ale nebylo to jako u Cassie - pokud si dobře vzpomínám. Ta měla fantasie i bez toho, aby došlo na sex. Ale celkově vzato se mi ta knížka líbila :)

Carmaykl
08.05.2015

prvni dil byl skvely.ale dvovka naproste fiasko.jako by to napsal muz,ktery si mysli ze cim horsi konec,tim je pribeh svetovejsi.pokud bude napsan treti dil doufejme ze to vse napravi.pokud mozno bez villa.

Petra85
22.04.2015 5 z 5

Cassie me hodne zaujala a tesim se na dalsi dil :-) a popravde, moc si preju aby byla s Willem :-)

Samira
21.01.2015 5 z 5

Skvělé pokračování, které bylo v mých očích výrazně lepší než první díl. Pomohlo tomu střídání pohledů, Dauphine jsem si hodně oblíbila. A také velmi originální erotické scény, které hodně chválím. Dobrá zápletka, rychlý spád a nečekaný závěr, který umožnil další díl. Je asi jasné, že na konci skončí s Willem, ale já mu nefandím ani trošku, rozhodně jsem pro Jesseho!

kikies
14.07.2014 3 z 5

Průměrné, ve velmi podobném duchu jako první díl (asi nelze očekávat něco jiného), ovšem autorka je mistrem v nečekaných zvratech. Další díl si nejspíš ráda přečtu, ale tuto sérii budu řadit mezi nenáročné oddechovky.

Lucka.79
02.07.2014 4 z 5

Pěkné pokračování, kniha se mi líbila, jenom ten konec mě trošku zklamal. Vím, že knižní série jsou teď dost populární …. ale tady mi ten konec přišel už trošku moc vyhrocený a postava Willa se mi tak nějak znelíbila, takže v pokračování fandím Jessiemu. Oproti tomu Dauphine byla kouzelná a její příběh se mi moc líbil …. takže za mě 4*

drbohlav
30.06.2014 4 z 5

tady si za těmi 4* stojím. Akorát mi bylo fakt líto hl. hrdinky. Nedráždila mě nijak, byla rozumná, ale měla fakt peška:) autorka se mohla trochu smilovat