Synové Fenrisu

Synové Fenrisu

Jen málo Hvězdných vlků je tak slavných, jako Ragnar Černá hříva – jeho odvaha nezná hranic a jeho činy už dávno vstoupily do pověstí. Když je spolu se svými bratry z Vlčího břitu vyslán, aby ověřili zprávu o útoku sil Chaosu na planetě Hyades, setká se tam se svými starými nepřáteli, Hvězdnými pěšáky z kapituly Temných andělů. Na povrch znovu vyplují staré spory, obě strany si přivolají posily a situace se rychle začíná vymykat kontrole. Je vůbec možné, aby tito dávní rivalové uzavřeli příměří a spojili se proti silám Chaosu, které se v té oblasti chystají završit své ďábelské plány?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26637/synove-fenrisu-26637.jpg 4.232

Warhammer 40 000 - Ragnar (5.)

Sons of Fenris

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Polaris

Predator3313

Kniha není vůbec špatná, ale co mě se týče, proti předchozím dílům je slabší. I když nedokážu říct, proč konkrétně se mi líbí méně. Prostě celkový dojem je horší a nemám to obrovské nutkání okamžitě sáhnout po dalším díle. Každopádně kdo má rád Ragnara, měl by si ji rozhodně přidat do knihovny.

Jack_Dark
15.01.2017

Ragnar stále ve službách Vlčího břitu plní úkoly pro rod Belisariův, se vydává se svojí jednotkou na planetu Hydes spravovanou rodem navigátorů. Brzy zjišťuje že tu není nic v pořádku a záhy dochází ke konfrontaci s Temnými anděly. Tento konflikt se naplno rozhoří a dochází k otevřené válce o planetu. A do toho všeho přichází dávný nepřítel z řad Tisíce synů. O pořádný boj tedy nebude nouze.

Nový příběh hodnotím kladně, pěkně překvapil svojí hloubkou, autor dobře navazuje na Kingův odkaz a ujímá se ho s citem a vylepšuje ho. Jediná má výtka směřuje k překladům názvů techniky, zbraní a reálií z tohoto světa, příště bych je ponechal v původním anglickém názvu, kdo čtě romány z tohoto universa už se přeci jen vyzná v terminologii Warhammru 40K.

Lee Lightner

Lee Lightner