Švihák v porcelánu - Čím jsem byl, tím jsem byl rád

?vihák je zpět a je prostě skvělý! Budete se bavit, budete plakat smíchy ale hlavně – budete ho milovat!
Postava ?viháka (lázeňského) se vrací na scénu po téměř třech letech. Leccos se bezpochyby změnilo, ale hodně toho zůstalo při starém. Pravda, Švihák už nejezdí do lázní, malinko zešedivěl, ale na jeho přístupu k životu se nezměnilo zhola nic. Někde pod povrchem usedlého čtyřicátníka je pořád ten rozpustilý puberťák, co se po hlavě vrhá do nových dobrodružství, je magnetem na trapasy a věří, že s úsměvem jde všechno líp.
Jakmile se začtete do vtipných historek z různých životních rolí postavy, pohybující se občas životem jako slon v porcelánu, bude vám nad slunce jasné, že ?vihák, kterého si zamilovali tisíce čtenářů, je zpátky v plné polní. Máte se na co těšit!

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313095/svihak-v-porcelanu-cim-jsem-byl-tim-41v-313095.jpg 4.27
Humor, Literatura česká
Vydáno, Brána

Kniha Švihák v porcelánu - Čím jsem byl, tím jsem byl rád

Dagmar58
30.05.2019

Někdy více, někdy méně vtipné příhody "šviháka", čte se dobře, ale smíchy jsem fakt neplakala...

alena1620
09.12.2016

Nad knihou se opravdu zasmějete. Budete ji mít přečtenou za víkend (pokud ji nestihnete přečíst za páteční odpoledne). Nejlepší pasáž je scéna se známým zpěvákem a šoumenem.

A propos: "Víte jak má na ulici vypadat chodec, aby byl vidět?"
"No, víte jak vypadá Dan Nekonečný?"

Ráda se ke knize zase vrátím.

jitulevrtule007
28.11.2016

Švihák je skvělá partie, je to kluk do nepohody a skvělý společník, protože dokáže rozesmát! Vzala jsem si ho na cestu do autobusu na důležitý pohovor. Na místo jsem přijela vysmátá s oplakanou řasenkou, jak jsem chvílemi brečela smíchy.
Doporučuji na předvánoční stres, ale i na prázdniny do letadla - kdo se bojí létat, zapomene na turbulence!

marketa3933
24.11.2016

Skvělá kniha, u které se rozesmějete, ať jste kde jste. Mně se to stalo ve vlaku do Ostravy, kde mě až nechápavé pohledy spolucestujících upozorniliy, že se nic nemá přehánět. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí dobře pobavit.

Dlabka
23.11.2016

Lehké čtení, když se chcete odreagovat, pobavit. Doporučuji všem, kteří se rádi smějí a potěší je absurdní situace. Knížka se dá zhltnout jedním dechem či vychutnávat po doušcích...

Hostinec U kamenného stolu
Hostinec U kamenného stolu