Světelná poselství z Plejád. 2, Znovunapojení na původní kosmickou sílu

Světelná poselství z Plejád. 2, Znovunapojení na původní kosmickou sílu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445413/mid_svetelna-poselstvi-z-plejad-2-Npx-445413.jpg 4 168 168

Nová poselství s novými informacemi a léčebnými technikami. Obsahuje opět velké množství cvičení, symboly a číselné kódy, vědění o nových kosmických dětech, energetických implantátech, světelných ochranách, aktivaci krystalů a léčení. Každá kapitola je nabita pozitivní energií, která je naladěna na energetickou frekvenci čtenáře. Hlavní téma knihy je aktivace DNA na našich původních dvanáct řetězců a vstup do kosmické energie. "Zůstaňte ve své lásce a dávejte vaši lásku dál." - Plejáďané... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Alman (Jiří Alman)

Lichtbotschaften von den Plejaden. 2, Wiederanbindung an die kosmische Urkraft , 2016

radka73
18.07.2016 4 z 5

Přečetla jsem ji docela rychle, stačily 2 večery. Děj byl poutavý. Ostatně je to dramatická kniha, která člověka chytne a nepustí, dokud ji nedočte.

Blancheerka
07.07.2016 5 z 5

Absolutně zhltáno, možná jsem při tom ani nejedla, nepila a nedýchala :) Neskutečné, že je to podle skutečnosti

Makoves
16.06.2016 5 z 5

Kniha rozhodně stojí za přečtení.

Sumiko
15.10.2015

Jsem schopná přečíst prakticky cokoli - ať už je to příběh podle skutečné události, nebo příběh vymyšlený.
Tohle je první knížka, kterou jsem nepřečetla - ne proto, že by mě nezaujala, ale prostě jsem dál číst nedokázala. Udělalo se mi zle, knížku jsem po pár stránkách zavřela a už je zpátky v knihovně....Myslím, že velkou "vinu" na tom má fakt, že mám malou dcerku - proto jsem asi text brala tak nějak citlivěji...

martinami
02.08.2015 4 z 5

Silný příběh o to víc, že je podle skutečné události. Ohromilo mě to a myslím, že tyhle ženy by měly bojovat a mluvit o tom.

rosemari
21.02.2015 5 z 5

Tak táto kniha bola moja prvotina o téme zmrzacenie žien.Veľmi dobrá môžem porovnaťs knihou od Waris Púštny kvet a nemôžem napísať, že by táto bola slabšia ako tá druhá.Mať v 20tich rokoch 4 alebo 5 deti (teraz sa vážne nepamätám) je kruté.Kruté je ešte viac to že aj napriek láske rodiny sú tradície na prvom mieste a vydať 13- 14 ročné do zahraničia za oveľa staršieho partneta, ktorý je ešte vzdialený pribuzný je nechutné, nechutnejšie je rodiť deti kvôli pridávkam a neodpustiteľné je žiť žene v polygami aj ked pre ňu to malo aspoň pár dní pauzy pri splnený manželských povinností.Ja osobne obdivujem Khady čo všetko dosiahla v živote a to všetko sama.

cleopatra11
26.12.2014 2 z 5

Čekala jsem od této knihy více..dočetla jsem ji, ale místo v knihovně mít nebude..Je plno jiných lepších knih na téma obřízky..

tebilly
29.09.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, ačkoliv jsem četla už mnohem lepší knížky o ženské obřízce.

svitim
13.07.2014 4 z 5

Velmi zajímavá kniha. Nikdy mě nepřestane udivovat, co udělá žena ženě, matka dceři, babička vnučce, dělají to kvůli mužům, vymlouvají se na náboženství a přitom jde pouze o zmrzačení holčiček.....neskutečné. :-(

Market = )
05.12.2013 4 z 5

Po dlouhý době knížka, u které jsem vydržela neusnout ve vlaku :-). Ne fakt, i přes vážné téma se autorka nevyžívá v ukrutnostech a přijde mi to zase trošku jiný pohled na život utiskovaných muslimských žen, chudých Afričanů a přistěhovalců.

_sjuu_
27.05.2013 5 z 5

Rozhodně doporučuji přečíst, knihu jsem měla za 2 dny přečtenou - je skvěle napsaná.

Shardlake
22.04.2013 5 z 5

Kniha je čtivá, vtáhne do děje. Popisuje skutečnou událost, boj africké ženy za svobodu žen v Africe. Autorka bojuje proti nezákonnému vdávání děvčat ve věku kolem 14 let za své příbuzné (bratrance), kdy je poté dívka podle tradice nucena rodit jedno dítě vedle druhého a na základě ženské obřízky, kterou sama v 7 letech proti své vůli podstoupila, je tak každý porod dítěte velice bolestivý. Chtělo to jistě hodně odvahy napsat o svém smutném životě.

Alexxandra
21.03.2013 4 z 5

Určitě doporučuji k přečtení ale přece jen se mi občas špatně četla,bylo to zdlouhavé

Askarinka
05.03.2013

Pro mě silná kniha, jako skoro všechny na tohle téma... Myslím, že by o téhle problematice mělo být větší všeobecné povědomí...

ivankaax
03.09.2012

Ve svém žánru spíše průměr.

petahor
26.11.2011 4 z 5

Tradice.... Ani o tomhle se moc nemluví a přitom by se mělo....mělo by se vědět, co se děje i v jiných zemích, ač z náboženských důvodů nebo nějakého jiného přesvědčení.