Svět rostlin

Svět rostlin https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45331/svet-rostlin-45331.jpg 5 13 3

Tento praktický průvodce Světem rostlin nabízí velmi jednoduchý a přehledný systém určování rostlin podle barvy květů a je tudíž ideální pro botaniky-začátečníky, pro milovníky přírody a. přátele přírody vůbec Nabízí vysokou kvalitu obrázků i doprovodných textů. - 1150 rostlin střední Evropy včetně trav, stromů a keřů - barevné ilustrace doprovázené stručnými, výstižnými popisy, v detailu vystihující charakteristické znaky rostlin - barevný kód pro jednoduché určování Třetí vydání.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Přírodní vědy
Vydáno: , Rebo

Der Planzenführer für unterwegs , 2007

ArwenAragorn
28.01.2023 5 z 5

100%

Velice pěkně zpracovaná kniha, podle které se dají rostliny opravdu poznat. Já preferuji při určování rostlin kresby. Tady se dá moc pěkně orientovat např. podle barvy květů.
Doporučuji!

david5849
30.08.2020 5 z 5

DOBRÝ DEN
JE TO MOC PĚKNÁ KNÍŽKA , JE PODOBNÁ KNÍŽCE : PRUVODCE PŘÍRODOU - CO TU KVETE
TAKE MOC PĚKNÁ EDICE PRUVODCE PŘÍRODOU .
CHODÍME SE ŽENOU A S MALOU HOLČIČKOU NA PROCHÁZKU A DĚLÁME POZNÁVAČKU V PŘÍRODĚ .

homeck
02.02.2019 5 z 5

Dle mého nejlepší atlas rostlin v našich končinách. Kategorizace podle barvy květů, počtu okvětních lístků je přesně tím klíčem, který jsem hledal. Tisk a kvalita papíru je na vysoké úrovni. Doporučuji.