Svět podle Agnes

Svět podle Agnes https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384671/bmid_svet-podle-agnes-YlW-384671.jpg 4 13 6

Jmenuju se Agnes a jsem éterická blondýna se slovníkem dlaždiče a beraní palicí. Vychovávala jsem sama předčasnýho puberťáka, labilního psa, vykutálenýho kocoura a potkana. Během pěti let, co píšu tenhle deník, se toho stalo opravdu hodně...

jitka7326
jitka7326
22.01.2022 5 z 5

Oddechovka. u některých příhod jsem se velmi bavila.

Tyrkysová
Tyrkysová
02.01.2019 4 z 5

Pokud hledáte oddechovou knížku a specifický styl psaní a humoru Agnes vám sedne, určitě se pobavíte. Kniha je rozhodně vhodná pro opakované čtení ve chvílích, kdy vám život hází klacky pod nohy - buď zjistíte, že na tom může být někdo ještě hůř (Agnes promine), nebo vám aspoň zvedne náladu. Fungující a prověřené antidepresivum ;-)

HofHof
HofHof
25.12.2018 3 z 5

Agnes jsem sledovala na facebooku, prispevky byly vzdy vtipne, az k neuvereni:) Kniha je soupis techto statusu a prihod. Jako statusy supr, ale cela kniha je asi uz moc. Mistama mi to prislo az moc nepravdepodobne a pribarvene, ale i tak jsem se zasmala a knihu docetla. Nic pro upjate slusne holky:)

Jizi
Jizi
20.12.2018 2 z 5

Taková česká Gill Simmsová, jen v HC verzi. Víc pití, víc zvířat, víc fekálního humoru, těžší noha na plynu, mínus románová omáčka. Smysl vydávání halabala naházených blogových/facebookových zápisků mi uniká. Kdyby autorka sedla a napsala román, v němž by se zuby nehty nesnažila být vtipná a drsná zároveň, mohlo by to být autentický a fajn čtení. Počkám si a věřím, že se dočkám.

noretakla
noretakla
10.12.2018 5 z 5

Oddechová knížka, při které se zaručeně pobavíte. Líbí se mi, že je čitelná znovu a znovu, když už si myslíte, že vám život háže klacky pod nohy. Antidepresivum na papíře.

Plaknel
Plaknel
17.09.2018 4 z 5

Oddechová kniha.... Moc jsem se bavila a smála. . .

humor rodina humoristické romány

2018  75%Svět podle Agnes