Svět bez hranic

Svět bez hranic https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41608/mid_svet-bez-hranic-KuR-41608.jpg 4 108 24

Svět bez hranic je jednou z nejúchvatnějších knih, která kdy vůbec byla napsaná. Vypráví o neobyčejném terapeutovi, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených recidivistů, aniž by kteréhokoliv z nich viděl. Kniha popisuje jeho metodu a skutečnou příčinu všeho, co se vám přihodí a jak "očistit" negativitu.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Čintámani

Zero limits , 2007

bytost
11.03.2013 5 z 5

,,Svět bez hranic,, autora Joe Vitale píše :Ve svém životě a ve svých vztazích se řídím následujícími principy:

1. Fyzický svět je zhmotněním mých myšlenek
2. Jsou-li mé myšlenky toxické,vytvářejí toxickou realitu
3.Jsou-li mé myšlenky dokonalé, vytvářejí realitu plnou lásky
4.Nesu stoprocentní zodpovědnost za vytváření své skutečnosti jaká je
5.Jsem stoprocentně zodpovědný za uzdravení toxických myšlenek, které vytvořily nemocnou realitu
6. Neexistuje vnější svět.Všechno existuje jako myšlenky v mé mysli. -konec citátu
- tak teď už víme jak na to...když pracujeme na sobě mění se i vnější svět..zlepší se vztahy, zdraví, finance...atd. makejte přátelé hodně štěstí ...

kuti
20.06.2012 3 z 5

Je to presentováno jako skutečný příběh. A fakt by mě zajímalo, kolik je na tom pravdy.

Sasak
28.02.2012 3 z 5

Jako mnoho podobných knih, by šla zkrátit na 1/3 aniž by to ubralo na zajímavém, obohacujícím obsahu.

Oter
28.09.2011 4 z 5

Zajímavá knížka plná podmětů k zamyšlení...

ho´oponopono - havajská technika léčení

Autoři knihy

Joe Vitale
americká, 1953
Haleakalā Hew Len
americká, 1939

Kniha Svět bez hranic je v