Svatební přípravy podle Ejvi

kniha od:

Svatební přípravy podle Ejvi obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Svatba moderně a s přehledem Nechte se provést od zásnub až po den D. Veškeré přípravy na svatbu budou s touto knížkou snazší, přehlednější a podle aktuálních trendů. Moderní pojetí průvodce vám důležitou životní etapu maximálně zpříjemní a navíc poskytne prostor pro zapisování poznámek. Mějte pod kontrolou každý svůj krok a dojděte tak ke své snové svatbě. Autorkou neotřelého průvodce pro nevěsty s kreativním plánovačem je jedna z nejpopulárnějších blogerek současnosti, Eva Mchitarjan, známá pod přezdívkou Ejvi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325541/svatebni-pripravy-podle-ejvi-7A5-325541.jpg 3.96
Žánr
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, CPress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Svatební přípravy podle Ejvi

Přidat komentář
Missynka
29.12.2019

Kniha je krásně zpracována. Přehledné kapitoly, prostor pro zapisování vlastních poznámek, překrásné fotky. Avšak jsem čekala o trošku více, například co, kdy, kde a jak zařídit, jaké dokumenty budeme potřebovat atd.

Mrs.Depp
25.02.2019

Skvělý rádce pro každou budoucí nevěstu, který ukazuje, že i přes to, že je náročné zorganizovat svatbu, může to být také jedno z nejkrásnějších období Vašeho života a zpříjemní Vám svatební přípravy :)


kytarka
04.09.2017

Pěkně zpracovaná kniha co vše mít na svatbu. Neni však detailní. Doporucuji nějaký svatební deník ten bude větším přínosem, i když v knize je místo na psaní. Kniha je vhodná na úplný začátek před svatbou.

Eorin
12.08.2017

Ve stručnosti snoubence připraví na to, co by měli zařídit, poradí, jak to naplánovat a navíc je tam prostor i pro poznámky. Hvězdičku dávám za pěkné zpracování a inspirativní fotky, ale jedná se o opravdu velmi stručného rádce svatebními přípravami. V tomto směru je mnohem lepší "Jak se dělá svatba" od P. Janečkové, neboť tam najdete úplně vše, téměř polopatě, od rad, jaké dokumenty kde zajistit, na co se příp. poptat květinářky, oddávajícího, jsou tam skvělé tipy paní Janečkové, která opravdu VÍ, jak se svatba dělá a maximálně to snoubencům ve své knize usnadní. Naproti tomu tato kniha, Svatební přípravy podle Ejvi, je daleko více jen taková věc pro inspiraci. Ovšem těm, kteří mají všechny nezbytnosti zařízené, popř. vědí, co a jak, pak může být tato jednoduchá kniha přínosem.