Svatební cesta v pěti

Oba manželé se velice těšili na svou svatební cestu, ale situace se brzy zdramatizovala, protože mladá žena se musí ujmout tří osiřelých dětí svého bratra. Prostý příběh s dobrým koncem se odehrává v atraktivním prostředí částečně v Německu a částečně v Kanadě.
1. vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37133/big_svatebni-cesta-v-peti-QIu-37133.jpg 3.910

Vydáno: , Ivo Železný

Hochzeitsreise zu fünft, 1987

Kniha Svatební cesta v pěti

DominaCZ
16.05.2019

nalezeno v nabídnutých knihách zdarma. Čtivé, ale blbé.
6ti letý děcka mluví a jednají jako dvacetiletí, všude okamžité sluníčko, lahoda a lásečka.
Naivní, ale co už.
Prostě devadesátky do kabelky.
Dnes se to vydává v podobě Blesku pro ženy edice.

Dáduše
15.04.2019odpad!

Teď už vím, jak taková harlekýnka vypadá:-) Útlá knížka s plytkým dějem, kde všechno dobře dopadne. Zarazila mě velká písmena, až nepřiměřeně velká. Snad se nikdo neurazí, ale tohle je vážně rychlovka pro "každého." Až z toho letěla do sběru...

jaja1989
17.04.2015

Moje 1. červená knihovna:)
Příběh jako z filmu 3 děcka bez matky s otcem, který na ně nemá čas a vyštvou všechny chůvy.
Až se objeví 1 a ta se nedá a vše samo končí happy endem.

kika 13
27.12.2012

Vše tu končí dobře a proto se to také pěkně čte.

modranka
11.09.2012

Príbeh s rýchlym priebehom. trochu mi však chýbala dramatizácia príbehu... všetko bolo ideálna, až bol príbeh nudný. Jednu hviezdičku som ubrala aj kvôli vydaniu samotnému. Malo tak veľké písmená, že som mala pocit, že pozerám cez 6 dioprtií.