Supernuly

Supernuly https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363588/mid_supernuly-UGV-363588.jpg 4 6 2

Když Murph Cooper nastoupí uprostřed pololetí do nové školy, má velký problém. A nejenom s tím, kde bude sedět, jestli si udělá kamarády a jestli včas najde klučičí záchody. Jeho maminka ho totiž omylem zapsala do školy pro superhrdiny. A Murph, na rozdíl od nových spolužáků, co levou zadní ovládají počasí, vznáší se do vzduchu nebo umí vyčarovat koně, žádné zvláštní superschopnosti nemá. Jenomže to ještě neznamená, že se z něj nemůže stát zachránce. Kdesi poblíž už totiž číhá zloduch – napůl člověk, napůl vosa – a čeká na svou příležitost. Murph si rychle musí uvědomit, že je v jeho silách bojovat se zlem, i když je docela normální kluk.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Kid Normal , 2017

Knihomolka506
15.10.2022 5 z 5

Murph se teprve před pár dny přistěhoval. Mamka nemá práci a tak se spolu s bráchou musí stěhovat často.
V novém městě, kde budou bydlet se máma sova po nějaké neobsazené škole. Najde ji, ale učitelé se zdají na první pohled jako z nějakého filmu. Jak brzy sám Murph zjistí nejsou divní jen učitelé a máma ho nepřihlásila do běžné základky. Nastoupil (jistě, že omylem!) do superhrdinské školy. Ale je takový žák bez nadání ve škole zapotřebí? To bude ve hvězdách :)

Hoousenka
13.02.2021 4 z 5

Ke knize jsem sedala s pocitem, že to bude pěkná blbost, ale mile mě překvapila. Byla vtipná, smysluplná, a i když trochu jednodušší, dětem ji rozhodně doporučuji

Autoři knihy

Chris Smith